Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Racibórz
Pauza
Piast Gliwice
13:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
Unia Dąbrowa Górnicza
2:1
KS ROW 1964 Rybnik
Tyski Sport S.A
2:0
AKS Niwka Sosnowiec
KKS Czarni Sosnowiec
1:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS ROW 1964 Rybnik
Pauza
AKS Niwka Sosnowiec
2:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Piast Gliwice
9:0
Tyski Sport S.A
Unia Racibórz
0:0
KKS Czarni Sosnowiec
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:4
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
Pauza
KKS Czarni Sosnowiec
5:1
KS ROW 1964 Rybnik
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:1
Unia Racibórz
Unia Dąbrowa Górnicza
1:1
Piast Gliwice
Tyski Sport S.A
2:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
Pauza
KS ROW 1964 Rybnik
1:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
AKS Niwka Sosnowiec
2:2
KKS Czarni Sosnowiec
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:2
Unia Racibórz
Tyski Sport S.A
4:2
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tyski Sport S.A
Pauza
KKS Czarni Sosnowiec
1:5
Piast Gliwice
Unia Dąbrowa Górnicza
4:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
Unia Racibórz
6:0
KS ROW 1964 Rybnik
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:1
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
Pauza
Piast Gliwice
3:2
Pniówek Pawłowice Śląskie
AKS Niwka Sosnowiec
4:0
Unia Racibórz
Tyski Sport S.A
1:1
KKS Czarni Sosnowiec
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:5
KS ROW 1964 Rybnik
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
Pauza
Unia Racibórz
1:5
Piast Gliwice
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:3
Tyski Sport S.A
KS ROW 1964 Rybnik
2:1
AKS Niwka Sosnowiec
KKS Czarni Sosnowiec
3:2
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Czarni Sosnowiec
Pauza
Piast Gliwice
12:0
KS ROW 1964 Rybnik
Unia Dąbrowa Górnicza
1:2
Pniówek Pawłowice Śląskie
Tyski Sport S.A
5:0
Unia Racibórz
GKS GieKSa Katowice S.A.
3:3
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
Pauza
KKS Czarni Sosnowiec
2:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
Unia Racibórz
3:1
Unia Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka Sosnowiec
0:3
Piast Gliwice
KS ROW 1964 Rybnik
2:1
Tyski Sport S.A
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości