zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
0:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
2:5
Gwarek Zabrze
Iskra Pszczyna
1:2
Unia Racibórz
LKS 1908 Nędza
0:5
MSPN Górnik Zabrze
Piast Gliwice
3:0
RKP II ROW Rybnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
2:2
Iskra Pszczyna
Trójka Czechowice
3:2
Piast Gliwice
MSPN Górnik Zabrze
3:0
Unia Racibórz
LKS 1908 Nędza
2:4
Zaborze Zabrze
RKP II ROW Rybnik
4:2
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:2
MSPN Górnik Zabrze
Unia Racibórz
1:2
Gwarek Zabrze
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
2:2
Trójka Czechowice
Iskra Pszczyna
2:2
RKP II ROW Rybnik
Piast Gliwice
7:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
3:2
MSPN Górnik Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:0
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Trójka Czechowice
2:0
Iskra Pszczyna
RKP II ROW Rybnik
0:2
Unia Racibórz
LKS 1908 Nędza
1:3
Piast Gliwice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
1:3
RKP II ROW Rybnik
Unia Racibórz
2:0
Trójka Czechowice
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
0:1
LKS 1908 Nędza
Iskra Pszczyna
3:2
Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Gliwice
6:1
Zaborze Zabrze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:6
Unia Racibórz
Zaborze Zabrze
2:2
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Trójka Czechowice
0:6
Gwarek Zabrze
LKS 1908 Nędza
4:2
Iskra Pszczyna
MSPN Górnik Zabrze
3:0
RKP II ROW Rybnik
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
4:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Unia Racibórz
0:2
LKS 1908 Nędza
Iskra Pszczyna
2:8
Zaborze Zabrze
RKP II ROW Rybnik
3:0
Trójka Czechowice
Piast Gliwice
1:3
MSPN Górnik Zabrze
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
1:7
Unia Racibórz
Piast Gliwice
8:3
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:2
RKP II ROW Rybnik
LKS 1908 Nędza
0:2
Gwarek Zabrze
MSPN Górnik Zabrze
0:0
Trójka Czechowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
4:1
Zaborze Zabrze
Trójka Czechowice
0:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Iskra Pszczyna
2:7
Piast Gliwice
RKP II ROW Rybnik
4:0
LKS 1908 Nędza
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
0:3
MSPN Górnik Zabrze
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
4:1
Unia Racibórz
LKS 1908 Nędza
3:2
Trójka Czechowice
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
7:1
Iskra Pszczyna
MSPN Górnik Zabrze
3:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Zaborze Zabrze
3:3
RKP II ROW Rybnik
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
4:0
LKS 1908 Nędza
Iskra Pszczyna
2:4
MSPN Górnik Zabrze
Trójka Czechowice
2:4
Zaborze Zabrze
Gwarek Zabrze
2:0
Piast Gliwice
Unia Racibórz
0:4
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MSPN Górnik Zabrze
3:0
LKS 1908 Nędza
Unia Racibórz
5:0
Iskra Pszczyna
Gwarek Zabrze
4:0
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:0
Zaborze Zabrze
RKP II ROW Rybnik
0:1
Piast Gliwice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
3:0
LKS 1908 Nędza
Piast Gliwice
1:2
Trójka Czechowice
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
1:7
RKP II ROW Rybnik
Iskra Pszczyna
0:8
Gwarek Zabrze
Unia Racibórz
0:3
MSPN Górnik Zabrze
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:11
Piast Gliwice
Trójka Czechowice
8:1
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
RKP II ROW Rybnik
3:0
Iskra Pszczyna
Gwarek Zabrze
9:0
Unia Racibórz
MSPN Górnik Zabrze
10:1
Zaborze Zabrze
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
4:7
Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Gliwice
3:0
LKS 1908 Nędza
MSPN Górnik Zabrze
4:0
Gwarek Zabrze
Iskra Pszczyna
0:3
Trójka Czechowice
Unia Racibórz
2:2
RKP II ROW Rybnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
RKP II ROW Rybnik
5:0
Gwarek Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:0
Iskra Pszczyna
Trójka Czechowice
3:0
Unia Racibórz
LKS 1908 Nędza
0:3
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Zaborze Zabrze
1:6
Piast Gliwice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
2:0
Zaborze Zabrze
Iskra Pszczyna
3:0
LKS 1908 Nędza
Unia Racibórz
2:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Gwarek Zabrze
2:1
Trójka Czechowice
RKP II ROW Rybnik
0:3
MSPN Górnik Zabrze
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
3:0
Iskra Pszczyna
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:0
Gwarek Zabrze
LKS 1908 Nędza
0:3
Unia Racibórz
MSPN Górnik Zabrze
3:7
Piast Gliwice
Trójka Czechowice
3:1
RKP II ROW Rybnik
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Racibórz
0:3
Zaborze Zabrze
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
0:16
Piast Gliwice
Gwarek Zabrze
3:0
LKS 1908 Nędza
Trójka Czechowice
3:4
MSPN Górnik Zabrze
RKP II ROW Rybnik
3:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
3:0
Gwarek Zabrze
Piast Gliwice
3:0
Iskra Pszczyna
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:3
Trójka Czechowice
LKS 1908 Nędza
0:3
RKP II ROW Rybnik
MSPN Górnik Zabrze
8:0
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:4
MSPN Górnik Zabrze
Unia Racibórz
3:0*
Piast Gliwice
Trójka Czechowice
3:0
LKS 1908 Nędza
Iskra Pszczyna
0:3
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
RKP II ROW Rybnik
1:3
Zaborze Zabrze
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
0:4
Trójka Czechowice
MSPN Górnik Zabrze
3:0*
Iskra Pszczyna
Piast Gliwice
4:2
Gwarek Zabrze
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
0:0
Unia Racibórz
LKS 1908 Nędza
0:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości