zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
0:9
Skra Częstochowa
Akademia Sportowa Lubliniec
0:2
Gwarek Zabrze
Raków Częstochowa
2:3
Zaborze Zabrze
Polonia Bytom
2:2
Przyszłość III Nowe Chechło
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
2:2
Raków Częstochowa
Polonia Bytom
1:1
Akademia Sportowa Lubliniec
Przyszłość III Nowe Chechło
0:9
Skra Częstochowa
Zaborze Zabrze
3:0
Orlik Blachownia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
6:1
Polonia Bytom
Orlik Blachownia
1:4
Gwarek Zabrze
Akademia Sportowa Lubliniec
4:1
Przyszłość III Nowe Chechło
Zaborze Zabrze
0:3
Skra Częstochowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
0:1
Skra Częstochowa
Polonia Bytom
5:0
Orlik Blachownia
Akademia Sportowa Lubliniec
0:5
Raków Częstochowa
Przyszłość III Nowe Chechło
1:2
Zaborze Zabrze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
0:1
Akademia Sportowa Lubliniec
Skra Częstochowa
5:0
Polonia Bytom
Raków Częstochowa
9:0
Przyszłość III Nowe Chechło
Zaborze Zabrze
0:3
Gwarek Zabrze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
0:3
Skra Częstochowa
Raków Częstochowa
6:0
Orlik Blachownia
Polonia Bytom
1:2
Zaborze Zabrze
Przyszłość III Nowe Chechło
1:4
Gwarek Zabrze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
1:6
Przyszłość III Nowe Chechło
Gwarek Zabrze
4:1
Polonia Bytom
Skra Częstochowa
1:2
Raków Częstochowa
Zaborze Zabrze
5:0
Akademia Sportowa Lubliniec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
7:2
Akademia Sportowa Lubliniec
Skra Częstochowa
6:0
Orlik Blachownia
Przyszłość III Nowe Chechło
1:5
Polonia Bytom
Zaborze Zabrze
1:3
Raków Częstochowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
0:8
Zaborze Zabrze
Akademia Sportowa Lubliniec
0:5
Polonia Bytom
Skra Częstochowa
10:1
Przyszłość III Nowe Chechło
Raków Częstochowa
3:0
Gwarek Zabrze
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
8:1
Orlik Blachownia
Polonia Bytom
1:4
Raków Częstochowa
Przyszłość III Nowe Chechło
1:2
Akademia Sportowa Lubliniec
Skra Częstochowa
2:0
Zaborze Zabrze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
0:1
Polonia Bytom
Skra Częstochowa
3:1
Gwarek Zabrze
Raków Częstochowa
5:1
Akademia Sportowa Lubliniec
Zaborze Zabrze
5:0
Przyszłość III Nowe Chechło
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
1:2
Zaborze Zabrze
Akademia Sportowa Lubliniec
2:0
Orlik Blachownia
Polonia Bytom
0:0
Skra Częstochowa
Przyszłość III Nowe Chechło
1:4
Raków Częstochowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
- : -
Raków Częstochowa
Gwarek Zabrze
- : -
Przyszłość III Nowe Chechło
Skra Częstochowa
- : -
Akademia Sportowa Lubliniec
Zaborze Zabrze
1:1
Polonia Bytom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
2:4
Zaborze Zabrze
Raków Częstochowa
- : -
Skra Częstochowa
Polonia Bytom
- : -
Gwarek Zabrze
Przyszłość III Nowe Chechło
- : -
Orlik Blachownia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości