Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
4:1
Spójnia Landek
Wilamowiczanka Wilamowice
9:1
LKS Mazańcowice
Beskid Godziszka
5:2
Soła Kobiernice
GLKS Wilkowice
1:5
Pionier Pisarzowice
KS Bestwinka
4:0
Sokół Hecznarowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
1:4
KS Bestwinka
Pionier Pisarzowice
4:1
Sokół Hecznarowice
LKS Mazańcowice
0:13
Trójka Czechowice
Spójnia Landek
2:1
Beskid Godziszka
GLKS Wilkowice
6:5
Wilamowiczanka Wilamowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
3:1
Spójnia Landek
Sokół Hecznarowice
0:3
Soła Kobiernice
Wilamowiczanka Wilamowice
1:2
Pionier Pisarzowice
Beskid Godziszka
7:1
LKS Mazańcowice
Trójka Czechowice
5:0
GLKS Wilkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
4:0
Soła Kobiernice
Wilamowiczanka Wilamowice
2:3
Trójka Czechowice
LKS Mazańcowice
0:6
KS Bestwinka
Spójnia Landek
3:1
Sokół Hecznarowice
GLKS Wilkowice
2:2
Beskid Godziszka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
0:1
Spójnia Landek
Trójka Czechowice
4:1
Pionier Pisarzowice
Sokół Hecznarowice
5:0
LKS Mazańcowice
KS Bestwinka
1:4
GLKS Wilkowice
Beskid Godziszka
5:2
Wilamowiczanka Wilamowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
3:1
Spójnia Landek
Wilamowiczanka Wilamowice
2:2
KS Bestwinka
LKS Mazańcowice
0:9
Soła Kobiernice
GLKS Wilkowice
4:1
Sokół Hecznarowice
Trójka Czechowice
7:1
Beskid Godziszka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Landek
4:0
LKS Mazańcowice
Soła Kobiernice
3:3
GLKS Wilkowice
Sokół Hecznarowice
2:1
Wilamowiczanka Wilamowice
KS Bestwinka
2:4
Trójka Czechowice
Beskid Godziszka
3:6
Pionier Pisarzowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
5:0
LKS Mazańcowice
Wilamowiczanka Wilamowice
3:6
Soła Kobiernice
Beskid Godziszka
1:2
KS Bestwinka
GLKS Wilkowice
3:2
Spójnia Landek
Trójka Czechowice
6:0
Sokół Hecznarowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Landek
5:0
Wilamowiczanka Wilamowice
KS Bestwinka
2:2
Pionier Pisarzowice
Soła Kobiernice
1:9
Trójka Czechowice
Sokół Hecznarowice
8:1
Beskid Godziszka
LKS Mazańcowice
0:6
GLKS Wilkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
8:1
Beskid Godziszka
Pionier Pisarzowice
4:4
GLKS Wilkowice
LKS Mazańcowice
9:3
Wilamowiczanka Wilamowice
Spójnia Landek
3:3
Trójka Czechowice
Sokół Hecznarowice
0:2
KS Bestwinka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
0:1
Spójnia Landek
Trójka Czechowice
8:0
LKS Mazańcowice
KS Bestwinka
3:0*
Soła Kobiernice
Sokół Hecznarowice
1:3
Pionier Pisarzowice
Wilamowiczanka Wilamowice
2:7
GLKS Wilkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
1:6
Trójka Czechowice
Soła Kobiernice
4:1
Sokół Hecznarowice
LKS Mazańcowice
0:1
Beskid Godziszka
Spójnia Landek
6:0
KS Bestwinka
Pionier Pisarzowice
1:4
Wilamowiczanka Wilamowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
1:2
Pionier Pisarzowice
Sokół Hecznarowice
0:5
Spójnia Landek
Beskid Godziszka
3:8
GLKS Wilkowice
Trójka Czechowice
4:0
Wilamowiczanka Wilamowice
KS Bestwinka
7:2
LKS Mazańcowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
3:1
KS Bestwinka
Pionier Pisarzowice
0:1
Trójka Czechowice
LKS Mazańcowice
2:1
Sokół Hecznarowice
Spójnia Landek
0:1
Soła Kobiernice
Wilamowiczanka Wilamowice
2:5
Beskid Godziszka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
3:3
Wilamowiczanka Wilamowice
Soła Kobiernice
5:2
LKS Mazańcowice
Spójnia Landek
1:0
Pionier Pisarzowice
Beskid Godziszka
1:6
Trójka Czechowice
Sokół Hecznarowice
1:9
GLKS Wilkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
1:1
KS Bestwinka
GLKS Wilkowice
3:0
Soła Kobiernice
LKS Mazańcowice
0:6
Spójnia Landek
Pionier Pisarzowice
10:0
Beskid Godziszka
Wilamowiczanka Wilamowice
6:0
Sokół Hecznarowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
4:1
Beskid Godziszka
Soła Kobiernice
9:2
Wilamowiczanka Wilamowice
LKS Mazańcowice
0:5
Pionier Pisarzowice
Spójnia Landek
1:0
GLKS Wilkowice
Sokół Hecznarowice
0:4
Trójka Czechowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
4:0
Soła Kobiernice
Pionier Pisarzowice
4:2
KS Bestwinka
Wilamowiczanka Wilamowice
0:3*
Spójnia Landek
Beskid Godziszka
5:2
Sokół Hecznarowice
GLKS Wilkowice
24:0
LKS Mazańcowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości