zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SAP Brzeg
4:4
Plon Błotnica Strzelecka
MUKS Pogoń Prudnik
1:3
LZS Pakosławice
Śląsk Reńska Wieś
0:14
Unia II Opole
Piast Strzelce Opolskie
0:26
Rolnik II Biedrzychowice
Concordia Knurów
1:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Pakosławice
11:0
Śląsk Reńska Wieś
Unia II Opole
2:1
Concordia Knurów
Rolnik II Biedrzychowice
8:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Plon Błotnica Strzelecka
7:2
MUKS Pogoń Prudnik
Piast Strzelce Opolskie
0:14
UKS SAP Brzeg
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SAP Brzeg
1:5
Rolnik II Biedrzychowice
LKS Goczałkowice Zdrój
1:0
Unia II Opole
MUKS Pogoń Prudnik
8:0
Piast Strzelce Opolskie
Śląsk Reńska Wieś
0:16
Plon Błotnica Strzelecka
Concordia Knurów
0:2
LZS Pakosławice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
6:2
Unia II Opole
Plon Błotnica Strzelecka
4:1
Concordia Knurów
LZS Pakosławice
0:1
LKS Goczałkowice Zdrój
UKS SAP Brzeg
7:0
MUKS Pogoń Prudnik
Piast Strzelce Opolskie
3:0
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Pakosławice
2:4
Plon Błotnica Strzelecka
MUKS Pogoń Prudnik
4:1
Rolnik II Biedrzychowice
Śląsk Reńska Wieś
0:13
UKS SAP Brzeg
Unia II Opole
0:0
LZS Pakosławice
Concordia Knurów
8:0
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
0:7
LZS Pakosławice
UKS SAP Brzeg
6:0
Concordia Knurów
MUKS Pogoń Prudnik
9:0
Śląsk Reńska Wieś
Plon Błotnica Strzelecka
1:0
Unia II Opole
Piast Strzelce Opolskie
0:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goczałkowice Zdrój
0:3
UKS SAP Brzeg
LZS Pakosławice
1:3
Plon Błotnica Strzelecka
Śląsk Reńska Wieś
0:30
Rolnik II Biedrzychowice
Unia II Opole
10:0
Piast Strzelce Opolskie
Concordia Knurów
3:1
MUKS Pogoń Prudnik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
8:1
Plon Błotnica Strzelecka
UKS SAP Brzeg
2:1
Unia II Opole
MUKS Pogoń Prudnik
3:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Piast Strzelce Opolskie
0:16
LZS Pakosławice
Śląsk Reńska Wieś
0:7
Concordia Knurów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goczałkowice Zdrój
6:1
Śląsk Reńska Wieś
Plon Błotnica Strzelecka
9:0
Piast Strzelce Opolskie
LZS Pakosławice
3:4
UKS SAP Brzeg
Unia II Opole
3:4
MUKS Pogoń Prudnik
Concordia Knurów
0:10
Rolnik II Biedrzychowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
10:0
Piast Strzelce Opolskie
LZS Pakosławice
2:0
MUKS Pogoń Prudnik
Unia II Opole
11:0
Śląsk Reńska Wieś
Plon Błotnica Strzelecka
5:0
UKS SAP Brzeg
LKS Goczałkowice Zdrój
- : -
Concordia Knurów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
0:10
LZS Pakosławice
LKS Goczałkowice Zdrój
3:2
Rolnik II Biedrzychowice
UKS SAP Brzeg
5:0
Piast Strzelce Opolskie
MUKS Pogoń Prudnik
1:2
Plon Błotnica Strzelecka
Concordia Knurów
3:2
Unia II Opole
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Błotnica Strzelecka
13:0
Śląsk Reńska Wieś
Rolnik II Biedrzychowice
12:3
UKS SAP Brzeg
LZS Pakosławice
2:2
Concordia Knurów
Piast Strzelce Opolskie
0:3
MUKS Pogoń Prudnik
Unia II Opole
0:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Pogoń Prudnik
2:3
UKS SAP Brzeg
Concordia Knurów
0:6
Plon Błotnica Strzelecka
LKS Goczałkowice Zdrój
0:2
LZS Pakosławice
Śląsk Reńska Wieś
2:0
Piast Strzelce Opolskie
Unia II Opole
0:9
Rolnik II Biedrzychowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Błotnica Strzelecka
3:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Rolnik II Biedrzychowice
11:1
MUKS Pogoń Prudnik
LZS Pakosławice
8:2
Unia II Opole
UKS SAP Brzeg
12:0
Śląsk Reńska Wieś
Piast Strzelce Opolskie
0:2
Concordia Knurów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goczałkowice Zdrój
0:1
Piast Strzelce Opolskie
LZS Pakosławice
2:3
Rolnik II Biedrzychowice
Śląsk Reńska Wieś
0:2
MUKS Pogoń Prudnik
Unia II Opole
1:8
Plon Błotnica Strzelecka
Concordia Knurów
1:1
UKS SAP Brzeg
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Pogoń Prudnik
1:3
Concordia Knurów
Rolnik II Biedrzychowice
20:1
Śląsk Reńska Wieś
Plon Błotnica Strzelecka
2:0
LZS Pakosławice
UKS SAP Brzeg
3:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Piast Strzelce Opolskie
0:1
Unia II Opole
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goczałkowice Zdrój
3:0
MUKS Pogoń Prudnik
Plon Błotnica Strzelecka
2:2
Rolnik II Biedrzychowice
LZS Pakosławice
0:5
Piast Strzelce Opolskie
Unia II Opole
1:6
UKS SAP Brzeg
Concordia Knurów
4:0
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
7:0
Concordia Knurów
UKS SAP Brzeg
3:0
LZS Pakosławice
MUKS Pogoń Prudnik
3:2
Unia II Opole
Śląsk Reńska Wieś
0:9
LKS Goczałkowice Zdrój
Piast Strzelce Opolskie
0:3
Plon Błotnica Strzelecka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości