Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
GLKS Wilkowice
GLKS Wilkowice 0 0 0 - 0 0 0 0
2
Naprzód Rydułtowy 2008
Naprzód Rydułtowy 2008 0 0 0 - 0 0 0 0
3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 0 0 - 0 0 0 0
4
MKS POGOŃ II RUDA ŚL.
MKS POGOŃ II RUDA ŚL. 0 0 0 - 0 0 0 0
5
MKS II ZABORZE
MKS II ZABORZE 0 0 0 - 0 0 0 0
6
UKS Lisek Milówka
UKS Lisek Milówka 0 0 0 - 0 0 0 0
7
GLKS Wilkowice
GLKS Wilkowice 0 0 0 - 0 0 0 0
8
AMT Żywiec
AMT Żywiec 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Rydułtowy 2008
- : -
MKS POGOŃ II RUDA ŚL.
MKS II ZABORZE
- : -
GLKS Wilkowice
UKS Lisek Milówka
- : -
AMT Żywiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
MKS POGOŃ II RUDA ŚL.
Naprzód Rydułtowy 2008
- : -
AMT Żywiec
MKS II ZABORZE
- : -
UKS Lisek Milówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
GLKS Wilkowice
MKS POGOŃ II RUDA ŚL.
- : -
AMT Żywiec
Naprzód Rydułtowy 2008
- : -
MKS II ZABORZE
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
AMT Żywiec
GLKS Wilkowice
- : -
UKS Lisek Milówka
MKS POGOŃ II RUDA ŚL.
- : -
MKS II ZABORZE
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
UKS Lisek Milówka
AMT Żywiec
- : -
MKS II ZABORZE
GLKS Wilkowice
- : -
Naprzód Rydułtowy 2008
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
MKS II ZABORZE
UKS Lisek Milówka
- : -
Naprzód Rydułtowy 2008
GLKS Wilkowice
- : -
MKS POGOŃ II RUDA ŚL.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
Naprzód Rydułtowy 2008
UKS Lisek Milówka
- : -
MKS POGOŃ II RUDA ŚL.
AMT Żywiec
- : -
GLKS Wilkowice
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Kuźnia Ustroń
Kuźnia Ustroń 0 0 0 - 0 0 0 0
2
Herkules Kochanowice
Herkules Kochanowice 0 0 0 - 0 0 0 0
3
MKS Zaborze
MKS Zaborze 0 0 0 - 0 0 0 0
4
Gwarek Ornontowice
Gwarek Ornontowice 0 0 0 - 0 0 0 0
5
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
T.S. 1909 PIAST CIESZYN 0 0 0 - 0 0 0 0
6
APN Góral Istebna
APN Góral Istebna 0 0 0 - 0 0 0 0
7
Futsal WG
Futsal WG 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Ustroń
- : -
APN Góral Istebna
Herkules Kochanowice
- : -
Gwarek Ornontowice
MKS Zaborze
- : -
Futsal WG
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
- : -
APN Góral Istebna
Kuźnia Ustroń
- : -
Futsal WG
Herkules Kochanowice
- : -
MKS Zaborze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
- : -
Gwarek Ornontowice
APN Góral Istebna
- : -
Futsal WG
Kuźnia Ustroń
- : -
Herkules Kochanowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
- : -
Futsal WG
Gwarek Ornontowice
- : -
MKS Zaborze
APN Góral Istebna
- : -
Herkules Kochanowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
- : -
MKS Zaborze
Futsal WG
- : -
Herkules Kochanowice
Gwarek Ornontowice
- : -
Kuźnia Ustroń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
- : -
Herkules Kochanowice
MKS Zaborze
- : -
Kuźnia Ustroń
Gwarek Ornontowice
- : -
APN Góral Istebna

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości