Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie II Lubin
2:1
Lech Poznań
Cracovia Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław
2:0
KS Piast Gliwice
Raków Częstochowa
1:2
Legia Warszawa
Wisła Płock
1:1
Stal Mielec
Warta Poznań
0:1
Lechia Gdańsk
KS Górnik Zabrze
4:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Jagiellonia Białystok
1:1
Wisła Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie II Lubin
1:0
Warta Poznań
Stal Mielec
0:2
KS Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk
1:3
Raków Częstochowa
Wisła Kraków
1:3
Śląsk Wrocław
Legia Warszawa
1:2
Jagiellonia Białystok
KS Piast Gliwice
0:1
Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:2
Cracovia Kraków
Lech Poznań
2:2
Wisła Płock
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia Białystok
2:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Płock
0:1
Legia Warszawa
Cracovia Kraków
1:1
Stal Mielec
Warta Poznań
0:0
KS Piast Gliwice
Śląsk Wrocław
3:3
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
2:2
Wisła Kraków
KS Górnik Zabrze
3:0
Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa
2:1
KGHM Zagłębie II Lubin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:4
Raków Częstochowa
Wisła Kraków
0:3
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
1:0
Śląsk Wrocław
Legia Warszawa
1:3
KS Górnik Zabrze
KGHM Zagłębie II Lubin
1:1
Cracovia Kraków
KS Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk
4:2
Stal Mielec
Lech Poznań
1:0
Warta Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
1:3
Warta Poznań
KS Górnik Zabrze
0:0
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
2:2
Raków Częstochowa
Lechia Gdańsk
4:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Jagiellonia Białystok
0:1
KGHM Zagłębie II Lubin
Stal Mielec
3:2
KS Piast Gliwice
Legia Warszawa
2:1
Śląsk Wrocław
Lech Poznań
0:4
Pogoń Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
3:0
Wisła Płock
Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:0
Stal Mielec
KGHM Zagłębie II Lubin
2:0
KS Górnik Zabrze
KS Piast Gliwice
1:4
Lech Poznań
Wisła Kraków
1:3
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
3:0
Jagiellonia Białystok
Warta Poznań
0:3
Legia Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia Kraków
1:0
KS Piast Gliwice
KS Górnik Zabrze
1:3
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
2:1
Lech Poznań
Wisła Płock
1:0
Śląsk Wrocław
Stal Mielec
0:6
Wisła Kraków
Legia Warszawa
2:1
KGHM Zagłębie II Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:2
Warta Poznań
Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Gliwice
2:2
Wisła Płock
KGHM Zagłębie II Lubin
1:1
Lechia Gdańsk
Wisła Kraków
3:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław
1:0
Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin
0:0
Legia Warszawa
Raków Częstochowa
2:1
Stal Mielec
Lech Poznań
1:1
Cracovia Kraków
Warta Poznań
0:1
KS Górnik Zabrze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
0:1
Warta Poznań
Cracovia Kraków
3:1
Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa
2:1
Lech Poznań
Raków Częstochowa
0:0
Wisła Kraków
Lechia Gdańsk
3:2
Śląsk Wrocław
KS Górnik Zabrze
1:2
KS Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:1
KGHM Zagłębie II Lubin
Wisła Płock
0:0
Pogoń Szczecin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
0:0
KS Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin
1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
KGHM Zagłębie II Lubin
2:2
Stal Mielec
Warta Poznań
2:1
Wisła Kraków
Lech Poznań
3:3
Raków Częstochowa
Cracovia Kraków
0:1
Legia Warszawa
KS Piast Gliwice
2:0
Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok
5:2
Wisła Płock
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
0:1
Cracovia Kraków
KS Górnik Zabrze
2:1
Pogoń Szczecin
Stal Mielec
3:1
Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:2
Śląsk Wrocław
Wisła Kraków
1:2
KGHM Zagłębie II Lubin
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
Legia Warszawa
2:2
KS Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
0:1
Lech Poznań
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia Kraków
1:1
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
4:3
Warta Poznań
Śląsk Wrocław
1:0
Raków Częstochowa
Legia Warszawa
2:0
Lechia Gdańsk
KS Piast Gliwice
1:1
KGHM Zagłębie II Lubin
Lech Poznań
4:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin
2:0
Stal Mielec
Wisła Płock
0:1
KS Górnik Zabrze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:5
KS Piast Gliwice
KGHM Zagłębie II Lubin
2:1
Śląsk Wrocław
Warta Poznań
1:2
Pogoń Szczecin
KS Górnik Zabrze
0:2
Cracovia Kraków
Wisła Kraków
1:2
Legia Warszawa
Stal Mielec
1:1
Lech Poznań
Raków Częstochowa
3:2
Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk
0:1
Wisła Płock
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
2:1
Warta Poznań
Wisła Płock
4:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warszawa
2:3
Stal Mielec
Pogoń Szczecin
1:0
KGHM Zagłębie II Lubin
Cracovia Kraków
0:3
Lechia Gdańsk
Lech Poznań
0:1
Wisła Kraków
KS Piast Gliwice
0:0
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
1:0
KS Górnik Zabrze
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie II Lubin
0:2
Wisła Płock
Raków Częstochowa
0:1
Pogoń Szczecin
Warta Poznań
1:0
Cracovia Kraków
Lechia Gdańsk
0:2
Jagiellonia Białystok
KS Górnik Zabrze
1:1
Lech Poznań
Wisła Kraków
3:4
KS Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:0
Legia Warszawa
Stal Mielec
0:0
Śląsk Wrocław
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
1:1
Warta Poznań
Lech Poznań
0:0
KGHM Zagłębie II Lubin
KS Piast Gliwice
2:0
Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin
1:0
Cracovia Kraków
Legia Warszawa
2:0
Raków Częstochowa
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:1
KS Górnik Zabrze
Wisła Kraków
2:0
Jagiellonia Białystok
Stal Mielec
2:2
Wisła Płock
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
1:1
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin
0:0
KS Piast Gliwice
Raków Częstochowa
0:1
Lechia Gdańsk
Wisła Płock
1:0
Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
1:1
Legia Warszawa
Warta Poznań
1:0
KGHM Zagłębie II Lubin
KS Górnik Zabrze
2:1
Stal Mielec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
0:0
Cracovia Kraków
Wisła Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
5:2
Wisła Płock
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:1
Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk
2:0
KS Górnik Zabrze
KGHM Zagłębie II Lubin
1:2
Raków Częstochowa
Lech Poznań
1:0
Śląsk Wrocław
KS Piast Gliwice
0:1
Warta Poznań
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia Kraków
2:4
KGHM Zagłębie II Lubin
Raków Częstochowa
1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Warta Poznań
1:2
Lech Poznań
Stal Mielec
0:1
Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok
0:1
KS Piast Gliwice
KS Górnik Zabrze
1:2
Legia Warszawa
Wisła Płock
1:3
Wisła Kraków
Śląsk Wrocław
2:1
Pogoń Szczecin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
0:0
KS Górnik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:2
Lechia Gdańsk
KGHM Zagłębie II Lubin
3:0
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
0:0
Cracovia Kraków
KS Piast Gliwice
2:1
Stal Mielec
Pogoń Szczecin
0:1
Lech Poznań
Śląsk Wrocław
0:1
Legia Warszawa
Warta Poznań
2:0
Wisła Płock
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia Kraków
1:1
Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok
0:1
Pogoń Szczecin
Wisła Płock
2:2
Raków Częstochowa
Lechia Gdańsk
2:0
Wisła Kraków
Legia Warszawa
3:2
Warta Poznań
KS Górnik Zabrze
2:0
KGHM Zagłębie II Lubin
Lech Poznań
0:0
KS Piast Gliwice
Stal Mielec
2:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Gliwice
2:0
Cracovia Kraków
Pogoń Szczecin
1:0
Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław
0:0
Wisła Płock
Raków Częstochowa
0:0
KS Górnik Zabrze
Lech Poznań
2:3
Jagiellonia Białystok
Warta Poznań
2:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Kraków
3:1
Stal Mielec
KGHM Zagłębie II Lubin
0:4
Legia Warszawa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
0:1
KS Piast Gliwice
Legia Warszawa
4:2
Pogoń Szczecin
Cracovia Kraków
2:1
Lech Poznań
KS Górnik Zabrze
1:2
Warta Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:0
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
0:1
Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk
3:1
KGHM Zagłębie II Lubin
Stal Mielec
0:1
Raków Częstochowa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
Wisła Kraków
1:2
Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin
2:0
Wisła Płock
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
Śląsk Wrocław
1:1
Lechia Gdańsk
KGHM Zagłębie II Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
KS Piast Gliwice
2:0
KS Górnik Zabrze
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:2
Pogoń Szczecin
KS Górnik Zabrze
1:1
Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk
2:2
KS Piast Gliwice
Raków Częstochowa
3:1
Lech Poznań
Wisła Kraków
0:1
Warta Poznań
Stal Mielec
0:2
KGHM Zagłębie II Lubin
Wisła Płock
2:2
Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa
0:0
Cracovia Kraków
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
1:0
KS Górnik Zabrze
Warta Poznań
0:2
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
4:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poznań
3:0
Lechia Gdańsk
KGHM Zagłębie II Lubin
4:1
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
3:3
Stal Mielec
Cracovia Kraków
1:0
Wisła Płock
KS Piast Gliwice
0:1
Legia Warszawa
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
2:0
Śląsk Wrocław
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:0
Lech Poznań
KS Górnik Zabrze
0:2
Wisła Płock
KGHM Zagłębie II Lubin
2:2
KS Piast Gliwice
Wisła Kraków
0:0
Cracovia Kraków
Warta Poznań
2:0
Jagiellonia Białystok
Stal Mielec
1:0
Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk
0:1
Legia Warszawa
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia Białystok
0:0
Raków Częstochowa
Wisła Płock
1:3
Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław
0:0
KGHM Zagłębie II Lubin
Legia Warszawa
0:0
Wisła Kraków
Pogoń Szczecin
1:1
Warta Poznań
Lech Poznań
1:2
Stal Mielec
KS Piast Gliwice
2:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Cracovia Kraków
1:0
KS Górnik Zabrze
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górnik Zabrze
3:1
Jagiellonia Białystok
KGHM Zagłębie II Lubin
1:1
Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:1
Wisła Płock
Lechia Gdańsk
1:1
Cracovia Kraków
Wisła Kraków
1:2
Lech Poznań
Warta Poznań
2:3
Śląsk Wrocław
Stal Mielec
0:0
Legia Warszawa
Raków Częstochowa
1:0
KS Piast Gliwice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
4:0
KGHM Zagłębie II Lubin
Pogoń Szczecin
1:3
Raków Częstochowa
Cracovia Kraków
0:1
Warta Poznań
Jagiellonia Białystok
2:1
Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław
1:1
Stal Mielec
Lech Poznań
1:1
KS Górnik Zabrze
KS Piast Gliwice
2:3
Wisła Kraków
Legia Warszawa
1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości