Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki Bytom
6:1
Sokół Zbrosławice
Andaluzja Piekary Śląskie
1:2
Górnik Zabrze
KS Concordia Knurów
7:2
Czarni Sucha Góra
GKS Piast Gliwice S.A.
0:1
Polonia Bytom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
9:0
Sokół Zbrosławice
Polonia Bytom
2:1
KS Concordia Knurów
Andaluzja Piekary Śląskie
2:2
GKS Piast Gliwice S.A.
Czarni Sucha Góra
0:0
Szombierki Bytom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zbrosławice
0:0
Czarni Sucha Góra
Szombierki Bytom
0:9
Polonia Bytom
KS Concordia Knurów
3:3
Andaluzja Piekary Śląskie
GKS Piast Gliwice S.A.
0:2
Górnik Zabrze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
15:0
Sokół Zbrosławice
Górnik Zabrze
10:0
Czarni Sucha Góra
GKS Piast Gliwice S.A.
4:2
KS Concordia Knurów
Andaluzja Piekary Śląskie
0:7
Szombierki Bytom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki Bytom
0:2
GKS Piast Gliwice S.A.
Sokół Zbrosławice
0:4
Andaluzja Piekary Śląskie
KS Concordia Knurów
3:2
Górnik Zabrze
Czarni Sucha Góra
0:4
Polonia Bytom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
3:0
Polonia Bytom
Andaluzja Piekary Śląskie
9:0
Czarni Sucha Góra
KS Concordia Knurów
9:0
Szombierki Bytom
GKS Piast Gliwice S.A.
10:1
Sokół Zbrosławice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki Bytom
0:8
Górnik Zabrze
Polonia Bytom
4:2
Andaluzja Piekary Śląskie
Sokół Zbrosławice
0:12
KS Concordia Knurów
Czarni Sucha Góra
0:4
GKS Piast Gliwice S.A.
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sucha Góra
0:9
KS Concordia Knurów
Sokół Zbrosławice
1:3
Szombierki Bytom
Górnik Zabrze
6:1
Andaluzja Piekary Śląskie
Polonia Bytom
6:2
GKS Piast Gliwice S.A.
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki Bytom
2:0
Czarni Sucha Góra
Sokół Zbrosławice
0:6
Górnik Zabrze
GKS Piast Gliwice S.A.
3:0
Andaluzja Piekary Śląskie
KS Concordia Knurów
4:5
Polonia Bytom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
9:0
Szombierki Bytom
Górnik Zabrze
7:1
GKS Piast Gliwice S.A.
Andaluzja Piekary Śląskie
2:1
KS Concordia Knurów
Czarni Sucha Góra
4:0
Sokół Zbrosławice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zbrosławice
0:4
Polonia Bytom
Szombierki Bytom
1:4
Andaluzja Piekary Śląskie
KS Concordia Knurów
5:0
GKS Piast Gliwice S.A.
Czarni Sucha Góra
0:7
Górnik Zabrze
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
5:1
KS Concordia Knurów
Polonia Bytom
10:0
Czarni Sucha Góra
Andaluzja Piekary Śląskie
7:1
Sokół Zbrosławice
GKS Piast Gliwice S.A.
6:0
Szombierki Bytom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki Bytom
1:3
KS Concordia Knurów
Polonia Bytom
2:3
Górnik Zabrze
Czarni Sucha Góra
1:3
Andaluzja Piekary Śląskie
Sokół Zbrosławice
0:2
GKS Piast Gliwice S.A.
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
5:1
Szombierki Bytom
Andaluzja Piekary Śląskie
0:4
Polonia Bytom
GKS Piast Gliwice S.A.
10:0
Czarni Sucha Góra
KS Concordia Knurów
3:0
Sokół Zbrosławice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości