Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
3:2
Polonia Łaziska Górne
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:1
LKS Czaniec
LKS Bestwina
0:1
Siódemka Tychy
Tyski Sport S.A
0:1
Iskra Pszczyna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
0:2
Iskra Pszczyna
Pniówek Pawłowice Śląskie
5:0
LKS Bestwina
Siódemka Tychy
8:0
Orzeł Kozy
Polonia Łaziska Górne
0:2
Tyski Sport S.A
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tyski Sport S.A
4:0
Siódemka Tychy
Orzeł Kozy
2:2
Pniówek Pawłowice Śląskie
LKS Bestwina
2:2
LKS Czaniec
Iskra Pszczyna
1:0
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:3
Tyski Sport S.A
LKS Bestwina
1:1
Orzeł Kozy
Siódemka Tychy
0:4
Iskra Pszczyna
LKS Czaniec
2:2
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
0:0
Siódemka Tychy
Iskra Pszczyna
0:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
Tyski Sport S.A
5:2
LKS Bestwina
Orzeł Kozy
1:1
LKS Czaniec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bestwina
0:4
Iskra Pszczyna
Orzeł Kozy
2:1
Tyski Sport S.A
LKS Czaniec
2:6
Siódemka Tychy
Pniówek Pawłowice Śląskie
8:0
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
3:1
LKS Bestwina
Iskra Pszczyna
4:1
Orzeł Kozy
Tyski Sport S.A
4:0
LKS Czaniec
Siódemka Tychy
3:2
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
0:2
Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Łaziska Górne
6:2
Orzeł Kozy
Iskra Pszczyna
3:0
Tyski Sport S.A
Siódemka Tychy
1:0
LKS Bestwina
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
1:2
Siódemka Tychy
LKS Bestwina
3:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Iskra Pszczyna
2:1
LKS Czaniec
Tyski Sport S.A
2:0
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
10:0
Orzeł Kozy
Polonia Łaziska Górne
0:4
Iskra Pszczyna
Siódemka Tychy
0:3
Tyski Sport S.A
LKS Czaniec
3:1
LKS Bestwina
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
2:0
LKS Bestwina
Polonia Łaziska Górne
2:3
LKS Czaniec
Iskra Pszczyna
6:0
Siódemka Tychy
Tyski Sport S.A
0:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
4:0
Orzeł Kozy
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:0
Iskra Pszczyna
LKS Bestwina
3:1
Tyski Sport S.A
Siódemka Tychy
2:3
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
1:4
Pniówek Pawłowice Śląskie
Tyski Sport S.A
1:1
Orzeł Kozy
LKS Bestwina
0:5
Iskra Pszczyna
Siódemka Tychy
7:0
LKS Czaniec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bestwina
2:2
Polonia Łaziska Górne
Orzeł Kozy
1:5
Iskra Pszczyna
LKS Czaniec
3:1
Tyski Sport S.A
Siódemka Tychy
3:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?