Juniorzy powalczą o II ligę! Będzie baraż!

Stało się to o czym mówiło się już od jakiegoś czasu. Juniorzy dostaną drugą szanse na wywalczenie awansu do II ligi! Stalo się tak dlatego, że Błyskawica Drogomyśl wycofała swoją drużynę ze wspomnianych wyżej rozgrywek, a Cukrownik Chybie, mający pierwszeństwo do awansu w miejsce Drogomyśla, nie wyraził chęci na grę w II lidze. Dlatego też Wydział Gier BOZPN w trybie nadzwyczajnym uznał, że o miejsce w II lidze powalczą wicemistrzowie III ligi z Bielska i Żywca. Dlatego tez podopiecznych Sławomira Tynki czeka dwumecz barażowy z Podhalanką Milówka! Pierwsze spotkanie odbędzie 2 sierpnia w Milówce, rewanż trzy dni później w Czańcu!

Wierzymy, że tym razem uda nam się udowodnić swoją wyższość i wywalczyć upragniony awans!

Baraże juniorów o awans do II ligi:

02.08.2017 r., godzina 18.00 Podhalanka Milówka - LKS Czaniec

05.08.2017 r., godzina 11.00 LKS Czaniec - Podhalanka Milówka