Młodzież podobnie jak przed tygodniem

W miniony weekend, oprócz starcia ekipy seniorskiej, na boisku rywalizowały dwie nasze grupy młodzieżowe. Juniorzy zaliczyli kolejny wyjazd i przywieźli z Jaworza kolejne cenne trzy punkty, wygrywając z miejscowymi Czarnymi 3:1. Szczególne słowa uznania należą się podopiecznym Sławomira Tynki, ponieważ długo przegrywaliśmy, bo aż do 50 minuty, ale nasz zespół zdołał się podnieść i w sześć minut przesądził o losach meczu. W niedzielę grali także młodzicy, którzy na naszym stadionie zremisowali 2:2 z GLKS Wilkowice. Tutaj również na uwagę zasługuje fakt charakteru, ponieważ remis uratowany został dosłownie w ostatnich sekundach meczu, podobnie jak przed tygodniem! Brawo dla naszych juniorów i młodzików. Przypominamy, że już jutro na naszym stadionie, o godzinie 17.00, nasi trampkarze zagrają z Pionierem Pisarzowice.