Możliwy hit w II rundzie Pucharu Polski?

W dniu wczorajszym w siedzibie Podokręgu Bielsko-Biała odbyło się losowanie nowej edycji Pucharu Polski 2017/2018. Do rozgrywek pucharowych zgłosiło się 26 zespołów. W pierwszej rundzie, która odbędzie się 29/30 lipca, LKS Czaniec będzie miał wolny los. Poniżej prezentujemy zestawienia par pierwszej rundy:

Wolny los: Czarni Jaworze, LKS Bestwina, MRKS Czechowice-Dziedzice, Przełom Kaniów, Rekord II Bielsko-Biała, Słowian Łodygowice, LKS Czaniec, Spójnia Landek, Drzewiarz Jasienica, TS Podbeskidzie II, BKS Stal Bielsko-Biała, Rekord Bielsko-Biała.

Od II rundy do rywalizacji przystąpi już LKS Czaniec i jak zdążyliśmy się dowiedzieć jest bardzo prawdopodobne, że w tej rundzie zmierzymy się z BKS Stal Bielsko-Biała. Mecz miałby odbyć się awansem 28 lub 29 lipca czyli w terminie, w którym planowany był mecz sparingowy między oboma zespołami. Możliwe zatem, że już na tak wczesnym etapie rozgrywek dojdzie do starcia dwóch faworytów do końcowego triumfu.