Sławomir Smaczny arbiterm spotkania w Ornontowicach

Wydział Sędziowski Śląskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczył obsadę weekendowych spotkań na boiskach IV ligi śląskiej. Spotkanie nasze LKS-u z Gwarkiem Ornontowice poprowadzi Sławomir Smaczny z podokręgu Bytom.

Wspomniany arbiter sędziował, jak do tej pory, jedno spotkanie z udziałem naszego zespołu. Było to w 2014 roku, podczas meczu z Polonią Łaziska Górne na wyjeździe. Przegraliśmy tamto spotkanie 1:0, a sędzia Smaczny pokazał aż sześć żółtych kartek, z czego cztery z nich były dla naszych zawodników.

W obecnych rozgrywkach Sławomir Smaczny, sędziując na wyższych szczeblach, w pięciu spotkaniach pokazał 17 żółtych kartek, 2 czerwone i podyktował jeden rzut karny. Patrząc także na poprzednie sezony, arbiter jutrzejszych zawodów zwykle pokazuje w ciągu meczu przynajmniej trzy żółte kartoniki.

foto: naszraciborz.pl