Weekendowy rozkład jazdy

Mamy dla Was garść informacji dotyczących miejsc i terminów meczów wszystkich grup młodzieżowych LKS Czaniec w nadchodzącym weekendzie. Będzie się działo!

Rywalizację, w sobotnie przedpołudnie rozpoczną trampkarze i juniorzy, którzy w Czańcu podejmą zespół Soły Kobiernice:

Trampkarze: LKS Czaniec - Soła Kobiernice, sobota godzina 10.00

Juniorzy: LKS Czaniec - Soła Kobiernice, sobota godzina 12.00

W niedzielne przedpołudnie do gry wracają nasze Młodziki. Podopieczni Michała Trojaka zmierzą się z zespołem KS Międzyrzecze:

Młodziki: LKS Czaniec - KS Międzyrzecze, niedziela godzina 10.00

Po południu czeka nas oczywiście danie główne tego weekendu, czyli pojedynek seniorów z BKS Stal:

Seniorzy: LKS Czaniec - BKS Stal Bielsko-Biała, niedziela godzina 16.00

W poniedziałek natomiast do gry, po raz pierwszy w historii, przystąpią Młodziki Młodsze, czyli podopieczni Szymona Waligóry. Nasza najmłodsza grupa (rocznik 2006 i młodsi) będzie występować w Bielskie Lidze Młodzików, a w pierwszej kolejce pojedzie do Czechowice na mecz z tamtejszym UMKS:

Młodziki Młodsze: UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice - LKS Czaniec, poniedziałek godzina 17.30

Wszystkim zespołom życzymy sukcesów i oczywiście samych zwycięstw! Do boju LKS!!!