Wyjazd do rewelacji początku sezonu

Sezon ligowy 2017/2018 jest sezonem szalonym i jest duże prawdopodobieństwo, że taki będzie do samego końca. To będzie powodowało, że zdarzenia mało oczekiwane w poprzednim sezonie będą się w tych rozgrywkach zdarzały coraz częściej. Wiosną po remisie z Wilkami Wilcza na własnym stadionie, dziś Wilki są trzecią siłą ligi i rewelacją początku sezonu. Dlatego też sobotnie starcie w Wilczej zapowiada się arcyciekawie.

Wilki Wilcza zostały założone w 1948 roku i przybrały barwy niebieskie. IV liga to najwyższy poziom na jakim klub grał w swojej historii i jest to zeszłoroczny beniaminek. Wilki łamią w tym sezonie nie pisaną zasadę, że beniaminek ma najgorszy drugi sezon na poziomie, na który awansował. W obecnych rozgrywkach piłkarze z Wilczej zgromadzili 12 punktów, a w minionym tygodniu pokonali w Bielsku rezerwy Podbeskidzia. Z kolei nasza ekipa, po remisie 1:1 z Polonią Bytom, ma na swoim koncie punkt mniej od swojego rywala i zajmuje piąte miejsce w ligowej stawce.

Warto zapoznać się ze statystykami bezpośrednich spotkań obu ekip. W poprzednim sezonie dane nam było mierzyć się ze sobą po raz pierwszy w historii. Na inaugurację sezonu wygraliśmy w Wilczej 2:0, natomiast na inauguracje rundy wiosennej, tak jak już wspominaliśmy, padł bezbramkowy remis w Czańcu.

Spotkanie z Wilkami Wilcza będzie całkowicie innym meczem niż te które graliśmy z tym zespołem w tamtym sezonie. Wilki są na fali, podopieczni Macieja Żaka powoli odzyskują wigor z początku spotkania, co udowodnili w starciu z Polonią Bytom. Te symptomy pozwalają nam z optymizmem patrzeć na sobotnie starcie bo czeka nas na pewno kawał dobrego meczu. Liczymy, że zdołamy go rozstrzygnąć na naszą korzyść! Bądźcie z nami bo na naszym facebooku będziemy Was informować o najważniejszych wydarzeniach tego spotkania! Do boju LKS!

Wilki Wilcza zostały założone w 1948 roku i przybrały barwy niebieskie. IV liga to najwyższy poziom na jakim klub grał w swojej historii, a przypomnijmy, że ten zespół jest beniaminkiem ligi. (http://lksczaniec.futbolowo.pl)

23.09.2017 r., godzina 16.00, Wilcza, 7 kolejka HAIZ IV liga śląska gr.II

Wilki Wilcza - LKS Czaniec

Sędziuje: Jacek Lis (Katowice)