Zapowiedź i obsada sędziowska czwartej kolejki

Sezon ligowy rozkręcił się już na dobre. Trzecioligowcy rozegrali już po trzy spotkania i w tabeli ligowej powoli tworzy się zarys zespołów które będą walczyć o pierwszą siódemkę. Jakie rozstrzygnięcia przyniesie nam czwarta seria gier? Zobaczcie naszą zapowiedź kolejki.

Kolejkę rozpocznie sobotnie starcie Grunwaldu Ruda Śląśka z LZS Piotrówka i nie da się ukryć, że dla jednych i drugich będzie to ostatni dzwonek do rozpoczęcia zbierania punktów w tym sezonie. O godzinie 17.00 rozpocznie się pięć kolejnych spotkań. Najciekawiej powinno być w Pawłowicach, gdzie znajdujący się na drugim miejscu Pniówek, zmierzy się z faworytem ligi, Odrą Opole. Ruch Zdzieszowice podejmie rewelacyjnie spisującego się beniaminka z Bełku ale "Zdzichy" powinny być faworytem tego starcia. Kolejny ciekawy mecz to starcie GKS Jastrzębie i Rekordu Bielsko-Biała. Ten mecz pokaże w jakiej naprawdę formie są obie ekipy. Do Bielska na mecz z rezerwami Podbeskidzia zawita LKS Czaniec i to będzie kolejny mecz z gatunku tych, w których jeden z zespołów musi w końcu zainkasować pierwsze w sezonie trzy punkty, faworytem powinni być Bielszczanie przez wzgląd na sztuczną murawę stadionu. Ostatnim sobotnim starciem będzie rywalizacja rezerw Ruchu Chorzów i Piasta Gliwice. Wydaje się, że Chorzowianie powinni zgarnąć kolejne trzy punkty.

W niedzielę natomiast czekają nas dwa kolejne starcia, które rozpoczną się o godzinie 11.00. Sporo emocji powinno dostarczyć spotkanie pomiędzy BKS Stal i Skrą Częstochowa. Bielszczanie powinni potwierdzić pozycję lidera, którą zajmują. Ostatni mecz czwartej serii gier, to derbowe starcie rezerw Górnika Zabrze i Szombierek Bytom. Zabrzanie będą faworytem tego starcia.

Poniżej pełne zestawienie wszystkich spotkań czwartej kolejki, wraz z obsadą sędziowską:

Sobota, 11:00
Grunwald Ruda Ślaska - LZS Piotrówka
sędzia: Artur Chudala (Opole)

Sobota, 17:00
Ruch II Chorzów - Piast II Gliwice
sędzia: Maciej Kosarzecki (Opole)

Pniówek 74 Pawłowice - Odra Opole
sędzia: Tomasz Englert (Bielsko-Biała)

Ruch Zdzieszowice - LKS Bełk
sędzia: Piotr Skoczylas (Częstochowa)

GKS 1962 Jastrzębie - Rekord Bielsko-Biała