Znamy rywala w ćwierćfinale PP! Będzie ciekawie!

W miniony wtorek odbyło się ostatnie spotkanie II Rundy Pucharu Polski. Rekord Bielsko-Biała pokonał 4:0 Sołę Kobiernicę i uzupełnił grono ćwierćfinalistów. W siedzibie Podokręgu rozlosowano natomiast pary owych ćwierćfinałowych starć. Podopieczni Ryszarda Kłuska trafili na zespół występujący w klasie okręgowej, MRKS Czechowice-Dziedzice. Będzie to mecz z kilkoma podtekstami bo przecież nasz obecny szkoleniowiec był w przeszłości trenerem zespołu z Czechowic, a w naszym zespole gra, wypożyczony z MRKS-u zawodnik, Paweł Kozieł. Czeka nas zatem bardzo ciekawy pojedynek, który odbędzie się już w najbliższą środę, 2 września o godzinie 17.00 na stadionie w Czechowicach.

Poniżej wszystkie pary ćwierćfinalistów tegorocznego Pucharu Polski, na szczeblu Podokręgu Bielsko-Biała:

1/4 Finału PP, 02.09.2015r. godzina 17.00

MRKS Czechowice-Dziedzice : LKS Czaniec