4 kolejka Haiz IV ligi: Zapowiedź

Rozgrywki Haiz IV ligi śląskiej są w tym sezonie niezwykle wyrównane ale i niezwykle mocne. Trudno doszukiwać się w nich słabych ekip, które będą outsiderami ligi. To tylko będzie powodować, że w każdej kolejce, w każdym meczu będziemy oglądać zażartą walkę o ligowe punkty bo mogą one decydować o awansie bądź spadku. Przed nami czwarta ligowa seria. Zobaczcie co nas w niej czeka.

Rozpoczynamy od lidera rozgrywek i jedynej drużyny która po trzech meczach ma komplet punktów czyli Wilków Wilcza. Tym razem "Wilki" zagrają na wyjeździe w Jasienicy i ten mecz z pewnością odpowie nam na pytanie czy forma lidera jest nadal tak wysoka. Nasz LKS Czaniec podejmie na własnym stadionie Beskid Skoczów. Oba zespoły mając na swoim koncie po sześć punktów i na pewno czeka nas ciekawe, derbowe starcie w Czańcu.

Najciekawiej ze wszystkich spotkań zapowiada się starcie w Bełku. Mistrz poprzednich rozgrywek, wracający powoli do formy, podejmie jednego z faworytów ligi, Polonię Bytom. Trudno jest nam wskazać faworyta tego starcia, ale wydaje się że Bełk ze względu na rolę, po raz pierwszy w tym sezonie gospodarza, może przechylić losy tego meczu na swoją korzyść.

Odra Centrum Wodzisław zagra na własnym stadionie z ostatnim w tabeli MKS-em Lędziny. Gospodarze powiini ten mecz wygrać, ale goście z pewnością też mają ochotę na ich pierwsze trzy punkty w tym sezonie. Po dwóch z rzędu porażkach, o trzy punkty z pewnością powalczy Spójnia Landek. Rywal łatwy nie będzie ponieważ beniaminek z Gaszowic jest jak do tej pory niepokonany, a przed tygodniem pokonał nasz zespół. Dla Gaszowic będzie to jednak pierwszy wyjazd w czwartoligowej rzeczywistości i zobaczymy jaki charakter pokażą piłkarze Dębu, będąc w delegacji. Rezerwy Tyskiego Sportu, które początek sezonu mają słaby, podejmą GKS Radziechowy-Wieprz. Goście z kolei mają za sobą dwie z rzędu porażki, dlatego też będą chcieli powrócić na zwycięską ścieżkę.

W spotkaniach rezerw Podbeskidzia z Goczałkowicami i Kuźni Ustroń z Unią Racibórz, faworytami powinni być gospodarze, ale jeśli te konfrontacje zakończą się remisami to też nikogo one nie zdziwią.

Poniżej pełne zestawienie wszystkich spotkań czwartej kolejki Haiz IV ligi śląskiej gr.II: