zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
1:0
Kuźnia Ustroń
Wilki Wilcza
2:1
Unia Racibórz
Beskid Skoczów
2:3
Drzewiarz Jasienica
GKS Radziechowy-Wieprz
2:0
MKS Lędziny
Polonia Bytom
0:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Spójnia Landek
3:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice Zdrój
3:3
Tyski II Sport S.A
GKS Dąb Gaszowice
2:2
KS Decor Bełk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
2:0
Spójnia Landek
Beskid Skoczów
3:1
KS Decor Bełk
Drzewiarz Jasienica
1:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Unia Racibórz
3:2
GKS Radziechowy-Wieprz
MKS Lędziny
1:4
Kuźnia Ustroń
Tyski II Sport S.A
1:2
Polonia Bytom
GKS Dąb Gaszowice
2:2
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:1
Wilki Wilcza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilcza
6:2
Tyski II Sport S.A
Beskid Skoczów
1:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GKS Radziechowy-Wieprz
1:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Polonia Bytom
1:0
Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek
1:0
Kuźnia Ustroń
LKS Goczałkowice Zdrój
1:4
KS Decor Bełk
MKS Lędziny
1:1
Unia Racibórz
GKS Dąb Gaszowice
2:1
LKS Czaniec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tyski II Sport S.A
4:5
GKS Radziechowy-Wieprz
LKS Czaniec
1:1
Beskid Skoczów
KS Decor Bełk
2:0
Polonia Bytom
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
3:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Drzewiarz Jasienica
3:1
Wilki Wilcza
Unia Racibórz
2:2
Kuźnia Ustroń
Spójnia Landek
2:4
GKS Dąb Gaszowice
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
4:2
MKS Lędziny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilcza
0:1
KS Decor Bełk
Beskid Skoczów
0:5
Spójnia Landek
GKS Radziechowy-Wieprz
1:0
Drzewiarz Jasienica
Polonia Bytom
3:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Racibórz
0:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Goczałkowice Zdrój
0:1
LKS Czaniec
MKS Lędziny
4:3
Tyski II Sport S.A
GKS Dąb Gaszowice
1:1
Kuźnia Ustroń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
1:1
Polonia Bytom
KS Decor Bełk
2:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Drzewiarz Jasienica
3:2
MKS Lędziny
Spójnia Landek
0:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Tyski II Sport S.A
4:2
Unia Racibórz
GKS Dąb Gaszowice
3:1
Beskid Skoczów
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:2
Wilki Wilcza
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:0
Kuźnia Ustroń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Radziechowy-Wieprz
0:4
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Polonia Bytom
2:0
Spójnia Landek
LKS Goczałkowice Zdrój
1:1
GKS Dąb Gaszowice
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:1
Tyski II Sport S.A
Wilki Wilcza
2:1
LKS Czaniec
Beskid Skoczów
1:1
Kuźnia Ustroń
Unia Racibórz
3:2
Drzewiarz Jasienica
MKS Lędziny
3:0*
KS Decor Bełk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
0:4
GKS Radziechowy-Wieprz
KS Decor Bełk
5:1
Unia Racibórz
Beskid Skoczów
1:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Kuźnia Ustroń
4:3
Tyski II Sport S.A
Drzewiarz Jasienica
1:0
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Spójnia Landek
4:2
Wilki Wilcza
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:1
MKS Lędziny
GKS Dąb Gaszowice
1:2
Polonia Bytom
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilcza
2:1
GKS Dąb Gaszowice
GKS Radziechowy-Wieprz
5:1
Spójnia Landek
Polonia Bytom
5:0
Beskid Skoczów
Unia Racibórz
2:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice Zdrój
2:1
Kuźnia Ustroń
MKS Lędziny
0:0
LKS Czaniec
Tyski II Sport S.A
7:2
Drzewiarz Jasienica
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:3
KS Decor Bełk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Decor Bełk
2:5
Tyski II Sport S.A
LKS Czaniec
1:0
Unia Racibórz
Beskid Skoczów
2:1
Wilki Wilcza
Kuźnia Ustroń
4:1
Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek
5:0
MKS Lędziny
LKS Goczałkowice Zdrój
3:1
Polonia Bytom
GKS Dąb Gaszowice
0:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Radziechowy-Wieprz
3:2
Beskid Skoczów
Wilki Wilcza
2:4
LKS Goczałkowice Zdrój
Drzewiarz Jasienica
0:1
KS Decor Bełk
Unia Racibórz
3:1
Spójnia Landek
MKS Lędziny
1:3
GKS Dąb Gaszowice
Tyski II Sport S.A
0:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:2
LKS Czaniec
Polonia Bytom
2:0
Kuźnia Ustroń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
2:1
Tyski II Sport S.A
Beskid Skoczów
2:0
MKS Lędziny
Polonia Bytom
2:1
Wilki Wilcza
Spójnia Landek
2:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Goczałkowice Zdrój
4:3
GKS Radziechowy-Wieprz
Kuźnia Ustroń
1:2
KS Decor Bełk
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:1
Drzewiarz Jasienica
GKS Dąb Gaszowice
2:1
Unia Racibórz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Decor Bełk
3:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Wilki Wilcza
4:2
Kuźnia Ustroń
GKS Radziechowy-Wieprz
4:1
Polonia Bytom
Drzewiarz Jasienica
1:5
LKS Czaniec
Unia Racibórz
5:3
Beskid Skoczów
MKS Lędziny
1:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Tyski II Sport S.A
1:0
Spójnia Landek
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:1
GKS Dąb Gaszowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
0:0
KS Decor Bełk
Wilki Wilcza
1:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Kuźnia Ustroń
0:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Polonia Bytom
3:3
MKS Lędziny
Spójnia Landek
1:2
Drzewiarz Jasienica
LKS Goczałkowice Zdrój
2:2
Unia Racibórz
GKS Dąb Gaszowice
2:4
Tyski II Sport S.A
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:1
Beskid Skoczów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Lędziny
5:2
Wilki Wilcza
KS Decor Bełk
5:1
Spójnia Landek
GKS Radziechowy-Wieprz
1:2
Kuźnia Ustroń
Drzewiarz Jasienica
0:3*
GKS Dąb Gaszowice
Unia Racibórz
2:3
Polonia Bytom
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Tyski II Sport S.A
5:0
Beskid Skoczów
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:2
LKS Czaniec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Ustroń
1:1
LKS Czaniec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
3:2
Spójnia Landek
Drzewiarz Jasienica
4:0
Beskid Skoczów
MKS Lędziny
2:2
GKS Radziechowy-Wieprz
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:2
Polonia Bytom
KS Decor Bełk
2:0
GKS Dąb Gaszowice
Unia Racibórz
0:1
Wilki Wilcza
Tyski II Sport S.A
0:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Decor Bełk
0:0
Beskid Skoczów
Wilki Wilcza
0:0
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
3:1
GKS Dąb Gaszowice
Kuźnia Ustroń
3:2
MKS Lędziny
GKS Radziechowy-Wieprz
0:2
Unia Racibórz
Polonia Bytom
2:0
Tyski II Sport S.A
Spójnia Landek
0:0
LKS Czaniec
LKS Goczałkowice Zdrój
1:2
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
1:0
GKS Dąb Gaszowice
KS Decor Bełk
4:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:1
Beskid Skoczów
Kuźnia Ustroń
2:3
Spójnia Landek
Drzewiarz Jasienica
3:2
Polonia Bytom
Unia Racibórz
3:1
MKS Lędziny
Tyski II Sport S.A
2:0
Wilki Wilcza
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilcza
2:0
Drzewiarz Jasienica
Beskid Skoczów
2:2
LKS Czaniec
GKS Radziechowy-Wieprz
3:1
Tyski II Sport S.A
Polonia Bytom
2:1
KS Decor Bełk
Unia Racibórz
1:1
Kuźnia Ustroń
LKS Goczałkowice Zdrój
2:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
MKS Lędziny
0:0
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
GKS Dąb Gaszowice
0:1
Spójnia Landek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
0:0
LKS Goczałkowice Zdrój
KS Decor Bełk
1:2
Wilki Wilcza
Kuźnia Ustroń
3:1
GKS Dąb Gaszowice
Drzewiarz Jasienica
0:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Spójnia Landek
1:2
Beskid Skoczów
Tyski II Sport S.A
5:2
MKS Lędziny
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:6
Polonia Bytom
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:0
Unia Racibórz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilcza
1:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Beskid Skoczów
4:4
GKS Dąb Gaszowice
Kuźnia Ustroń
0:0
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Unia Racibórz
2:2
Tyski II Sport S.A
LKS Goczałkowice Zdrój
1:0
Spójnia Landek
MKS Lędziny
1:1
Drzewiarz Jasienica
GKS Radziechowy-Wieprz
3:4
KS Decor Bełk
Polonia Bytom
3:2
LKS Czaniec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
0:0
Wilki Wilcza
KS Decor Bełk
1:1
MKS Lędziny
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Kuźnia Ustroń
3:0
Beskid Skoczów
Drzewiarz Jasienica
3:0
Unia Racibórz
Spójnia Landek
0:4
Polonia Bytom
GKS Dąb Gaszowice
2:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Tyski II Sport S.A
0:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilcza
0:0
Spójnia Landek
GKS Radziechowy-Wieprz
1:3
LKS Czaniec
Polonia Bytom
3:2
GKS Dąb Gaszowice
Unia Racibórz
1:2
KS Decor Bełk
LKS Goczałkowice Zdrój
3:1
Beskid Skoczów
MKS Lędziny
3:2
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Tyski II Sport S.A
1:1
Kuźnia Ustroń
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:2
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
4:1
MKS Lędziny
KS Decor Bełk
2:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Beskid Skoczów
0:1
Polonia Bytom
Kuźnia Ustroń
0:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Spójnia Landek
1:1
GKS Radziechowy-Wieprz
GKS Dąb Gaszowice
1:4
Wilki Wilcza
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
3:0
Unia Racibórz
Drzewiarz Jasienica
1:6
Tyski II Sport S.A
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Tyski II Sport S.A
2:2
KS Decor Bełk
Wilki Wilcza
0:0
Beskid Skoczów
GKS Radziechowy-Wieprz
6:2
GKS Dąb Gaszowice
Polonia Bytom
4:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Drzewiarz Jasienica
2:0
Kuźnia Ustroń
Unia Racibórz
1:1
LKS Czaniec
MKS Lędziny
2:1
Spójnia Landek
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
0:1
GKS Radziechowy-Wieprz
LKS Czaniec
1:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
KS Decor Bełk
5:1
Drzewiarz Jasienica
Kuźnia Ustroń
2:5
Polonia Bytom
Spójnia Landek
2:2
Unia Racibórz
LKS Goczałkowice Zdrój
2:5
Wilki Wilcza
GKS Dąb Gaszowice
4:1
MKS Lędziny
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:3
Tyski II Sport S.A
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Decor Bełk
2:1
Kuźnia Ustroń
Wilki Wilcza
1:1
Polonia Bytom
GKS Radziechowy-Wieprz
3:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Drzewiarz Jasienica
2:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Racibórz
5:2
GKS Dąb Gaszowice
MKS Lędziny
2:2
Beskid Skoczów
Tyski II Sport S.A
2:1
LKS Czaniec
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:0
Spójnia Landek
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
1:1
Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:4
KS Decor Bełk
Beskid Skoczów
3:2
Unia Racibórz
Kuźnia Ustroń
6:2
Wilki Wilcza
Polonia Bytom
3:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Spójnia Landek
2:1
Tyski II Sport S.A
LKS Goczałkowice Zdrój
4:2
MKS Lędziny
GKS Dąb Gaszowice
2:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Tyski II Sport S.A
0:2
GKS Dąb Gaszowice
KS Decor Bełk
2:3
LKS Czaniec
Beskid Skoczów
1:7
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
GKS Radziechowy-Wieprz
5:2
Wilki Wilcza
Drzewiarz Jasienica
2:2
Spójnia Landek
Unia Racibórz
3:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:0
Kuźnia Ustroń
MKS Lędziny
1:4
Polonia Bytom
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
3:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Wilki Wilcza
7:3
MKS Lędziny
Beskid Skoczów
2:5
Tyski II Sport S.A
Kuźnia Ustroń
3:5
GKS Radziechowy-Wieprz
Polonia Bytom
2:3
Unia Racibórz
Spójnia Landek
2:2
KS Decor Bełk
LKS Goczałkowice Zdrój
1:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
GKS Dąb Gaszowice
3:1
Drzewiarz Jasienica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości