"Chłopaki zostawili na boisku serducho"

Zapraszamy na rozmowę z trenerem Wójcikiem, który podsumował wczorajszy zwycięski mecz z Grunwaldem:

bojler1949: Gratulacje za walkę i za bardzo ważne zwycięstwo! Jak Pan oceni to spotkanie?
Mariusz Wójcik:
Dziękuje bardzo, rzeczywiście należą się chłopakom słowa uznania za serducho pozostawione na boisku. Jak każdy mecz w naszej lidze ten również do łatwych nie należał po za tym był obarczony dużym ciężarem gatunkowym wynikającym z sytuacji w tabeli tym bardziej cieszą punkty. Uważam że odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo, gorszy moment mieliśmy po zdobyciu gola gdy na ok.15 minut straciliśmy kontrole nad wydarzeniami ale dzięki determinacji chłopaków i szczęściu udało się przetrwać ten moment.Jestem zadowolony również z tego, że te zawody udowodniły że jak twierdze mamy nieliczną ale bardzo wyrównaną kadrę.

bojler1949: Nie da się ukryć ze jest to bardzo duży krok w kierunku utrzymania.
M.W.:
To ważne punkty ale na takie tezy zdecydowanie za wcześnie jeszcze sporo gier ,a my od jutra musimy już myśleć o kolejnym bardzo ważnym meczu.

bojler1949: Za tydzień kolejny ciężki mecz z Ozimkiem. Jak zatem będziemy się przygotowywać w tym tygodniu?
M.W.:
Czeka nas klasyczny mikrocykl okresu startowego ty razem dniem wolnym będzie piątek, jest to Wielki Piątek i należy uszanować ten dzień,przedmeczowy rozruch zawodnicy zrobią wedle wskazówek indywidualnie.

bojler1949: Dzięki za rozmowę!
Dziękuje.