"Czaniecka piłkarska rodzina" na meczu Polska-Dania

W dniu wczorajszym nasi najmłodsi adepci piłki nożnej z rodzicami oraz zespół seniorów wraz z całym sztabem szkoleniowym udał się do Tychów, na międzypaństwowy mecz eliminacji Mistrzostw Europy kobiet, pomiędzy reprezentacjami Polski i Danii. W sumie nieco ponad 50 osób wspierało nasze panie w walce o awans na Euro. Mecz zakończył się remisem 0-0 co pozwoliło zachować polskim piłkarkom szanse na awans. Atmosfera podczas całego wyjazdu była naprawdę bardzo dobra i trzeba więcej takich wyjazdów aby utrwalać i zgrywać ze sobą naszą "Czaniecką piłkarską rodzinę" . Poniżej prezentujemy notatką z samego meczu oraz krótką galerię z tego spotkania.

7 kwietnia 2016, 20:00 - Tychy (Stadion Miejski)
Polska 0-0 Dania

Polska: 12. Anna Szymańska - 5. Aleksandra Sikora, 14. Jolanta Siwińska, 3. Agata Guściora, 4. Hanna Konsek - 15. Anna Rędzia, 6. Sylwia Matysik, 13. Patrycja Balcerzak, 2. Martyna Wiankowska (59, 11. Ewelina Kamczyk) - 9. Ewa Pajor (84, 18. Nikol Kaletka), 10. Silvana Chojnowski (66, 17. Katarzyna Daleszczyk).

Dania: 1. Stina Lykke Petersen - 8. Theresa Nielsen, 5. Simone Boye Sørensen, 3. Janni Arnth Jensen, 2. Line Røddik Hansen - 7. Sanne Troelsgaard (74, 13. Johanna Rasmussen), 20. Julie Trustrup Jensen (90, 23. Lise Overgaard Munk), 17. Line Sigvardsen Jensen, 10. Pernille Harder, 11. Katrine Veje - 9. Nadia Nadim.

sędziowała: Sandra Braz Bastos (Portugalia).
widzów: 5248.

Powiązana galeria: