Daniel Fabisiak strzelcem pierwszego gola w 2015 roku

W dniu dzisiejszym Nasi seniorzy zainaugurowali przygotowania do rundy wiosennej sezony 2014/2015. O 16.30 wszyscy spotkali się w klubie, gdzie sztab szkoleniowy przywitał wszystkich zawodników, a trener Wójcik przedstawił plan całego okresu. Następnie wszyscy udali się do Porąbki.

Trening rozpoczął się od 25 minutowej rozgrzewki ogólnorozwojowej przeprowadzonej z drugim trenerem Rafałem Bączkiem. Bramkarze trenowali osobno, wśród nich pojawiło się aż trzech nowych zawodników. Następnym elementem tego wprowadzającego treningu była tzw. "gierka" 2x25 minut. Jedną bramką wygrała drużyna w narzutkach, a pierwszego gola zdobył Daniel Fabisiak. Oprócz trzech nowych bramkarzy, na treningu pojawiło się jeszcze trzech testowanych zawodników z pola. Ogólnie na pierwszym treningu było 18 zawodników.

Jutro piłkarze trenować będą w klubie. W planie jest 30 minutowa rozgrzewka i godzinny trening aerobowy z Katarzyną Zemanek.