Decydujące dni dla naszego klubu!

Najbliższe kilka dni będzie decydujące jeśli chodzi o najbliższą przyszłość naszego klubu. LKS Czaniec utrzymał się w trzeciej lidze i walczy jeszcze o zdobycie Pucharu Polski na szczeblu Wojewódzkim. Juniorzy i trampkarze nie mają już szansy na awans do wyższej ligi, ale zagrają w barażach o trzecie miejsce na zakończenie sezonu.

Już dzisiaj o 17.30 trener Kłusek rozpoczyna selekcję potencjalnych wzmocnień LKS Czaniec przed kolejnym trzecioligowym sezonem. Jednak bardziej istotnym jest fakt, że ustępujący Zarząd na dniach ma podać oficjalnie czy porozumiał się z Ryszardem Kłuskiem w sprawie przedłużenia umowy, która wygasa 20 czerwca. Jesteśmy jednak dobrej myśli, że trener Kłusek na dłużej zwiąże się z naszym klubem i rozpocznie budowę nowego zespołu na kolejne lata. Niech świadczą o tym planowane kolejne selekcje w dniach 19 i 20 czerwca, a także 4 lipca.

Jako, że na najbliższy piątek, na godzinę 18.00 przewidziano Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze w naszym klubie, decyzję dotyczącą trenera powinniśmy poznać najpóźniej jutro wieczorem. A teraz skupmy się zatem na piątkowych wyborach. Najprawdopodobniej poznamy nowego sternika Naszego klubu, ponieważ Pan Wojciech Waligóra, przez natłok obowiązków związanych z funkcją Dyrektora Bielskiego Pogotowia Ratunkowego, najpewniej nie będzie się ubiegał o kolejną kadencję. A zatem zakończy się pewna era w naszym klubie, trwająca ponad 25 lat, ale chyba nikt nie wyobraża sobie, żeby Pan Wojciech na dobre pożegnał się z naszym klubem, bo z pewnością nadal będzie się mocno udzielał ale już nie jako jeden z oficjeli naszego klubu. Jednak nie wyprzedzajmy faktów, ponieważ historia pisze różne scenariusze, a do piątkowego wieczoru pozostało jeszcze sporo czasu. Poza nazwiskiem nowego Prezesa, poznamy tez skład nowego Zarządu.

Wszelkie informacje na przestrzeni kolejnych dni będziecie mogli znaleźć na naszym portalu internetowym, a także na profilach społecznościowych facebook i twitter. Śledźcie na bieżąco losy naszego LKSu!