"Do każdego meczu podchodzimy aby go wygrać"

Tuż przed dzisiejszym finałem porozmawialiśmy jeszcze z jednym z trzech byłych zawodników LKS Czaniec, występującym w zespole Spójni Landek, Dawidem Lechem:

bojler1949: Wszyscy dobrze pamiętają Twoją przygodę z LKS Czaniec. A Ty jak wspominasz po latach pobyt w zespole LKS-u?

Dawid Lech: Bardzo dobrze, świetnie wspominam ten okres czasu. To był dobry sezon dla mnie, a także dla całego klubu, osiągnęliśmy historyczny awans do 3 ligi.

bojler1949: Teraz występujesz w Spójni Landek. Poza poziomem rozgrywek, jest duża różnica pomiędzy grą w Spójni, a grą w Czańcu?

Dawid Lech: W Spójni gram drugi rok. W pierwszym sezonie spadliśmy niestety do 5 ligi ale byliśmy niedoświadczonym zespołem, teraz walczymy o jak najwyższe cele, tak jak podczas mojego pobytu w LKS Czaniec, tylko obecnie walczymy o 4 ligę.

bojler1949: Przejdźmy teraz do dzisiejszego Finału. Z jakim nastawieniem podejdziecie do tego meczu? Czy bardziej będzie to poważny sprawdzian przed ligą, czy ostra walka o Puchar?

Dawid Lech: Do każdego meczu podchodzimy aby go wygrać. Na pewno to będzie dobry sprawdzian przed ligą i pokaże na co nas stać, rewanż za zeszły rok w pucharze gdy odpadliśmy w rzutach karnych.

bojler1949: Jako były piłkarz LKS Czaniec, czujesz jakiś sentyment do swojego byłego klubu, czy nie będziesz na to zwracał uwagi na boisku?

Dawid Lech: Podejdę do meczu jak do każdego innego, dam z siebie wszystko, dobrze było by pokazać kibicom z Czańca na co mnie stać.

bojler1949: Na koniec życzę powodzenia i niech wygra lepszy! Dzięki za wywiad!

Dawid Lech: Dziękuje i życzę kibicom dużo emocji!