"Nasze zwycięstwo nie było zagrożone"

Zapraszamy na wywiad z trenerem Wójcikiem, podsumowujący wczorajszy Finał:

bojler1949: Gratulacje za skuteczną obronę Pucharu! Jak Pan oceni ten Finał?

Mariusz Wójcik: Dziękuje. Każdy mecz to nowa trudna do przewidzenia przed pierwszym gwizdkiem historia. Dzisiejszy mecz rozstrzygnął się praktycznie w pierwszej połowie gdzie trzy dobrze wykonane stałe fragmenty gry zostały zamienione na gole, po za tym nie brakowało kilku okazji po fajnych przemyślanych akcjach w których zabrakło jednak skuteczności. Druga połowa już nie tak atrakcyjna z naszej strony ale pod pełną kontrolą.

bojler1949: Kto Pana zdaniem zasłużył na wyróżnienie?

Mariusz Wójcik: Nie raz podkreślałem, że jestem trenerem w dyscyplinie zespołowej dlatego wyróżnić chcę cały zespół a indywidualne laurki wole zostawić dla siebie.

bojler1949: Jakim rywalem był dziś Landek?

Mariusz Wójcik: Rywale byli zespołem na pewno bardzo umotywowanym, ale dzisiaj nie wiele mogli pokazać na tle naszego zespołu. Wydaje mi się, że wynik oddaje przebieg boiskowych wydarzeń i nawet na moment nasze zwycięstwo nie było zagrożone. Landek udowodnił jednak, że na pewno zasługuje na grę w wyższej lidze niż ta którą obecnie reprezentuje.

bojler1949: To zwycięstwo na pewno dobrze wpłynie na morale przed startem ligi. Jakie są plany na przyszły tydzień?

Mariusz Wójcik: Jesteśmy po tym zwycięstwie pełni pokory i świadomi popełnianych jeszcze błędów, ale dzięki niemu z jeszcze większym zapałem będziemy pracować. W poniedziałek mamy rozruch po meczowy połączony z odnową biologiczną, wtorek będzie dniem wolnym, środa to gra wewnętrzna, czwartek trening o charakterze techniczno taktycznym a w piątek rozruch przedmeczowy z akcentem stałych fragmentów gry.