Niedzielne mecze młodzieży

W najbliższą niedzielą, na stadionie w Czańcu, grać będą nasze zespoły, Trampkarzy i Juniorów Starszych. Rywalem podopiecznych Macieja Żaka, będzie zespół LKS Bestwina. Oba spotkania zapowiadają się bardzo szlagierowo!

Trampkarze, zajmujący w ligowej tabeli drugą lokatę, podejmą drugi zespół rozgrywek, bo właśnie LKS Bestwina jest wiceliderem ligi C1. Będzie to szansa dla naszych trampkarzy na rehabilitację za zeszłotygodniową porażkę w Kobiernicach. Początek spotkania trampkarzy o godzinie 10.00. Poniżej szczegółowy terminarz i tabela po 14 kolejkach:

TERMINARZ LIGI C1 TRAMPKARZY STARSZYCH GR.1>>

TABELA LIGI C1 TRAMPKARZY STARSZYCH GR.1>>

Juniorzy natomiast, rozegrają mecz na szczycie. Nasz zespół jest w ligowej tabeli na drugim miejscu, Bestwina zaś jest niekwestionowanym liderem ligi, który nie zaznał jeszcze porażki w tym sezonie. Ewentualne zwycięstwo gości zapewni im prawo do gry w barażu o awans do ligi wojewódzkiej. Początek spotkania trampkarzy o godzinie 12.00. Poniżej szczegółowy terminarz i tabela po 14 kolejkach:

TERMINARZ LIGI A1 JUNIORÓW STARSZYCH GR.1>>

TABELA LIGI A1 JUNIORÓW STARSZYCH GR.1>>

Zapraszamy wszystkich na oba spotkania naszej młodzieży, aby wspomóc LKS Czaniec w walce o kolejne ligowe punkty! Liczymy na niespodzianki i zwycięstwa podopiecznych Macieja Żaka! Walczyć, trenować, LKS musi panować! Do boju!!!