Niespodzianka dla kibiców i termin ostatniego meczu!

Do końca obecnego sezonu pozostały już tylko cztery spotkań. Dwa z nich LKS Czaniec rozegra na własnym stadionie i oba te mecze odbędą się w środę. Najpierw, tuż przed Bożym Ciałem, zagramy zgodnie z terminarzem rozgrywek z Szombierkami Bytom, 25  maja o godzinie 18.00. Natomiast spotkanie ostatniej kolejki, z zespołem Grunwaldu Ruda Śląska, które miało być rozegrane 4 czerwca, zostało przesunięte na dzień 1 czerwca 2016 r. (środa) na godzinę 18.00.

W związku z tym, że mecz z Grunwaldem będzie ostatnim ligowym pojedynkiem tego sezonu, a także ostatnim, jak na razie, meczem naszego zespołu na poziomie trzecioligowym, zarząd klubu postanowił podziękować wszystkim kibicom LKS-u Czaniec za wspieranie go przez te najlepsze w historii cztery lata, a zwłaszcza za wsparcie w tym ostatnim, bardzo trudnym sezonie. Wyrazem wdzięczności będzie WSTĘP WOLNY na to spotkanie, oraz pamiątkowe, darmowe "bilety" na których znajdziemy szczegółowe podsumowanie tych czterech lat naszego klubu w trzeciej lidze!

Już dzisiaj gorąco zapraszamy wszystkich sympatyków naszego klubu do wspierania LKS-u Czaniec w tych dwóch ostatnich meczach domowych naszego klubu!