Nowy podział trenerów u młodzieży

W związku z tym, iż Maciejowi Żakowi zarząd powierzył misję stworzenia drużyny na miano walki o powrót na trzecioligowy front, jasnym było że będzie musiało dojść do małego przewrotu trenerskiego wśród naszej młodzieży. Właśnie ten temat był jednym z głównych punktów piątkowego zebrania zarządu LKS-u Czaniec.

Wspólnie ustalono, że za szkolenie młodzieży w naszym klubie, od nowego sezonu, będą zajmować się Sławomir Tynka, Michał Trojak i Szymon Waligóra. Poniżej pełna rozpiska drużyn które będą prowadzić wymienieni trenerzy, oraz telefony kontaktowe dla osób chętnych do gry w naszym klubie:

Juniorzy Starsi (roczniki 1998-2001)- trener Sławomir Tynka, będą rywalizować w lidze A1, tel.: 501 456 375

Trampkarze Starsi (roczniki 2002-2004)- trener Michał Trojak, będą rywalizować w lidze C1, liga IV, tel.: 507 139 915

Młodzicy Młodsi (roczniki 2005-2006)- trener Szymon Waligóra, będą rywalizować w lidze D2 Młodzików Młodszych oraz w Lidze Kęckiej, tel.: 515 465 254

Młodzież "Bambino" (roczniki 2007 i młodsi)- trener Szymon Waligóra, będą rywalizować w licznych turniejach oraz w Lidze Kęckiej, tel.: 515 465 254

Wszystkim trenerom życzymy powodzenia!

foto: BartFotoSport