O kolejne zwycięstwo z nieznanym przeciwnikiem

Już jutro LKS Czaniec rozegra kolejny mecz kontrolny tej zimy. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Chełmku, o godzinie 17:30, zagramy z szóstym zespołem IV ligi małopolskiej, grupa zachodnia, Spójnią Osiek-Zimnodół.

Nasz jutrzejszy rywal to zespół Nam nieznany. Nigdy w swojej historii nie przyszło Nam się zmierzyć z tą drużyną, więc jutrzejsze spotkanie będzie historyczne. Spójnia została założona w 1956 roku. Zespół ten, jest w tym sezonie beniaminkiem IV ligi i radzi sobie całkiem dobrze. W 15 spotkaniach ligowych zgromadzili 23 punkty, zdobywając i tracąc po 18 bramek. Drużyna z Olkusza-Osieka zdecydowanie lepiej gra przed własną publicznością, gdzie zdobyła aż 19 punktów. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych, zespół Spójni zdobył 10 punktów, co pozwoliło zająć im bezpieczną pozycję przed przerwą zimową. Dla Naszych jutrzejszych rywali będzie to pierwszy sparing w tym roku. Tak więc na pewno nie można rywali zlekceważyć, a próbkę ich możliwości można zobaczyć w filmiku poniżej z jednego ze zwycięskich meczów Spójni w tym sezonie:

LKS Czaniec natomiast, ma za sobą dwa sparingi, przegrany z Beskidem Andrychów 0:1 i zwycięski z zespołem Iskry Pszczyna 4:0. W jutrzejszym meczu na pewno zobaczymy, po raz kolejny, kilku testowanych zawodników i wiele wskazuje na to, że po meczu, a ewentualnie w ciągu przyszłego tygodnia poznamy już pierwsze nazwiska. Z Naszych zawodników pod znakiem zapytania stoi występ Dawida Hałata leczącego kontuzję. Raczej na pewno nie zobaczymy jutro Arka Januszyka.

Początek spotkania o 17:30 w Chełmku przy ulicy Krakowskiej 22. Wszystkich chętnych zapraszamy na to spotkanie. Dla tych, którzy zostaną w domu i pewnie wybiorą jutrzejszy półfinał Polaków w piłkę ręczną, najprawdopodobniej przeprowadzimy RELACJĘ LIVE z tego meczu. Jednak do jutra trzeba będzie poczekać z ostateczną decyzją, czy uda się przeprowadzi taką relację. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po Naszej myśli!