"Ofensywa największym mankamentem"

Zapraszamy na krótki wywiad z trenerem Ryszardem Kłuskiem podsumowujący ostatni ligowy mecz LKS Czaniec z Odrą Opole, a także nasz dorobek po ośmiu kolejkach. Wywiad przeprowadził portal SportoweBeskidy.pl.

"Graliśmy z Odrą, która ma 10 razy większy budżet od naszego klubu. Różnicę było widać w rozgrywaniu akcji i w ofensywie, bo znacząca większość czasu gry toczyła się na naszej połowie. Rywale mieli chyba ponad 20 rzutów rożnych. Punkt cieszy, ale do zadowolenia jeszcze daleko. Nasza gra pozostawia wciąż sporo do życzenia. Musimy popracować nad ofensywą, bo chyba nie ma klubu w Polsce, który ma tak kiepski bilans strzelonych goli. To bardzo nas martwi. Nie do końca wygląda to tak, jakbyśmy chcieli. Za mało gramy do przodu, a za dużo w kierunku linii bocznych. Jest co poprawiać."

Pełny tekst wywiadu możecie znaleźć TUTAJ>>