Pewni i skuteczni

Kolejny mecz kontrolny tego lata przeszedł do historii. Tym razem podopieczni Macieja Żaka rywalizowali na wyjeździe z Góralem Żywiec i po raz kolejny pokazali się bardzo solidnie. Przed przerwą solową akcję na gola zamienił Palarczyk. Natomiast po zmianie stron dwukrotnie do siatki rywala trafił Grabski. Swoje kolejnego już gola w meczach sparingowych ustrzelił także nasz nowy napastnik, Karol Lewandowski. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wygraną 4:0 i oprócz niezłej skuteczności cieszy kolejny mecz na zero z tyłu. Sam mecz przebiegał przez pełne 90 minut pod nasze dyktando, choć Górale z Żywca mieli swoje dwie okazje w pierwszej części spotkania. Naszych piłkarzy czeka teraz pucharowe przetarcie z BKS Stal Bielsko-Biała i przyszłotygodniowy ostatni sparing z Drzewiarzem Jasienica.

26.07.2017 r., godzina 18.30, Żywiec

Góral Żywiec - LKS Czaniec 0:4 (0:1)

Bramki: Palarczyk, 2x Grabski, Lewandowski

Skład LKS Czaniec: Majda - Kaczmarczyk, Waligóra, Jurczak, Marczyński, Zaremba, Świerczyński, T.Kozioł, Lewandowski, Palarczyk, Wilczek oraz Grabski, P.Kozioł, Żak, Ilya oraz dwóch testowanych graczy.

foto: BartFotoSport