Pierwszy akt w Nowym Roku

Za nami już ponad dwa tygodnie zimowego okresu przygotowawczego. Podopieczni Macieja Żaka trenują ciężko, a wszystko po to żeby wytrzymać trudny całego 2017 roku. Tak zwany sezon ogórkowy dla kibica to przede wszystkim śledzenie gier towarzyskich swojej drużyny. I właśnie w dniu dzisiejszym nasz zespół rozpoczyna kontrolne granie w Nowym Roku. Naszym rywalem będzie ósma drużyna wadowickiej ligi okręgowej obecnego sezony, Brzezina Osiek. Spotkanie to będzie miało swoje smaczki ponieważ szkoleniowcem Osieka jest były zawodnik naszego klubu, Piotr Balonek, a w naszym zespole broni wychowanek Brzeziny, Michał Majda. Początek tego starcia o godzinie 17.30, a zagramy na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach.

25.01.2017 r., godzina 17.30, Czechowice-Dziedzice (boisko ze sztuczną nawierzchnia)

LKS Czaniec - Brzezina Osiek (klasa okręgowa)