Planowe zwycięstwo

Podopieczni Macieja Żaka mierzyli się dzisiaj, w swoim drugim meczu towarzyskim tego lata, z Brzeziną Osiek, występującą na co dzień w wadowickiej klasie okręgowej. Od samego początku nasz zespół dominował nad rywalem, który w przekroju całego spotkania praktycznie nie zagroził naszej bramce. Z kolei nasi piłkarze wykonywali postawione przez trenera założenia. Zaowocowało to jednym golem w pierwszej połowie i trzema w drugiej odsłonie spotkania. Warto podkreślić, że w drugiej części spotkania dwie asysty zaliczył nasz junior, Daniel Marczak. Na boisku występował także kolejny gracz z drużyny juniorskiej, Jakub Wesołek.

Cieszy wygrana, choć tak naprawdę nie ma ona żadnego znaczenia, bo jesteśmy dopiero na starcie przygotowań do nowego sezonu. Przed nami decydujące dwa tygodnie, jeśli chodzi o kompletację kadry na nadchodzący sezon. Natomiast kolejny sprawdzian, nasz zespół przejdzie dopiero w przyszłą środę, mierząc swoje siły z Unią Oświęcim, ponieważ zaplanowane na ten piątek spotkanie z Trzebinią Siersza zostało odwołane.

12.07.2016 r., godzina 18:00, Osiek, sparing nr 2

Brzezina Osiek : LKS Czaniec 0:4 (0:1)

Bramki: Testowani zawodnicy

Skład LKS Czaniec: Majda, Kawaler, Borak, Żak, Waligóra, Móll, Jurczak oraz testowani gracze.

foto: BartFotoSport