Podsumowanie gier kontrolnych

Miesiąc przygotowań do nadchodzącego sezonu za nami. Sporo się działo w tym czasie w naszym klubie. Doszło do kilku zmian kadrowych, została przeprowadzona renowacja murawy na obu naszych boiskach, rozpoczął się remont głównej trybuny, a drużyna ostro przygotowywała się rozgrywek 2017/2018. W tym czasie podopieczni Macieja Żaka testowali wiele nowych wariantów gry, a także szlifowali i pracowali nad mankamentami jakie przyniósł miniony sezon. Okazji do testów było aż sześć bo tylko sparingowych rywali miała nasza drużyna w tym okresie. Można powiedzieć, że w tych grach kontrolnych spisaliśmy się na "5" ponieważ właśnie pięć sparingów wygraliśmy, ani jednego nie zremisowaliśmy, a raz schodziliśmy z boiska jako pokonani. Bilans bramkowy tych spotkań wyniósł 21:6 na korzyść naszej drużyny. Poniżej pełne zestawienie gier kontrolnych letniego okresu przygotowawczego 2017.

foto: BartFotoSport