Rozpoczęliśmy zimowy okres przygotowawczy

W poniedziałek podopieczni Macieja Żaka rozpoczęli przygotowania do rudny wiosennej sezonu 2016/2017 w IV lidze śląskiej gr. 2. Na pierwszy zajęciach zabrakło braci Kozłów, Kaczmarczyka i Boraka, którzy leczą jeszcze przeziębienie oraz Kawalera, któremu rodzi się potomek. Z tego miejsca życzymy naszemu bramkarzowi wszystkiego dobrego! Na zajęcia nie stawili się także Wilczek i Dziadek, którzy prawdopodobnie opuszczą nasz zespół w przerwie zimowej.

Ponadto z pierwszą drużyną trenował jeden zawodnik testowany oraz juniorzy naszego klubu, Maciej Papież, Sebastian Wiśniowski, Patryk Kolber i Karol Kolber. Do tej czwórki dołączy jeszcze Wojciech Gałuszka i cała piątka będzie trenować z pierwszym zespołem. Wiele wskazuje na to, że w kadrze na rundę wiosenną poza Waligórą i Marczakiem doczekamy się kolejnych wychowanków naszego klubu. Czas wszystko pokaże.

Mamy także zmianę na liście sparingów. Pierwszy mecz w Nowym Roku zagramy 25 stycznia z Brzeziną Osiek na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach o godzinie 17.00. Natomiast 28 stycznia zagramy w Krakowie z tamtejszą Garbarnią.

foto: BartFotoSport