"Wolę unikać takich huśtawek emocji"

Zapraszamy na kolejny wywiad z trenerem Wójcikiem:

bojler1949: Kolejne bardzo ważne zwycięstwo naszego zespołu! Gratulacje! Wygraliśmy też pierwszy u siebie w tym roku. Trzeba przyznać, że ten mecz zwłaszcza od 43 minuty i cała druga połowa, to było świetne widowisko. Jak Pan oceni to spotkanie?
Mariusz Wójcik: Faktycznie w tym meczu było wszystko co lubią kibice, były gole zwroty akcji i emocje do ostatnich sekund meczu. Osobiście wolałbym jako trener aby mój zespół prowadząc 2-0 pozbawiał mnie takiej huśtawki nastrojów, gdy zaś efekt będzie taki jak w tym meczu to nie mam zastrzeżeń, dziękuje i gratuluje całej drużynie.

bojler1949: Dwa gole Fabisiak jeden Kurpiosa. Nasza młodzież bierze na swoje barki ciężar odpowiedzialności za nasz zespół. To na pewno musi się podobać.
M.W.: Nasza młodzież bierze ciężar na swoje barki ponieważ inaczej być nie może gdyż mamy bardzo młody zespół i każdy bez wyjątku w naszej kadrze zawodniczej musi być świadomy że jest odpowiedzialny za losy tego zespołu.

bojler1949: Teraz czas na dwa ciężkie starcia z czołową dwójką. Jakie plany na ten tydzień?
M.W.:
Mecze z liderami to spotkania do których nikogo mobilizować nie trzeba. Przed nami chyba ostatni normalny mikrocykl przed majowym maratonem meczowym w cyklu środa sobota środa. Poświęcimy go zarówno na odnowę biologiczną jak i prace nad zdolnościami motorycznymi oraz zajęcia techniczno taktyczne. Dniem wolnym będzie czwartek.