Żak: Ofensywnie bardzo dobrze

Żak: Ofensywnie bardzo dobrze

Po sobotnim, bardzo ważnym i niezwykle okazałym zwycięstwie w Jasienicy, nasz grający trener, Maciej Żak, w kilku słowach podsumował to spotkanie dla portalu SportoweBeskidy.pl. Poniżej możecie zapoznać się z treścią tego wywiadu:

"W pierwszych 30. minutach wypracowaliśmy sobie cztery „setki”. Zaprezentowaliśmy się w tym meczu w ofensywie bardzo dobrze. To był prawdopodobnie nasz najlepszy występ w tym sezonie. Niemal każdy z zawodników odpowiedzialnych za ofensywę miał swoje okazje, nie wszystkie wykorzystaliśmy. Sam zmarnowałem świetną sytuację, gdy z kilku metrów nie potrafiłem skierować piłki do celu. (...) To był najniższy wymiar kary."

Cały artykuł znajdziecie TUTAJ>>

foto: BartFotoSport

Bądź na bieżąco i śledź nas na portalach społecznościowych:

Facebook>>

Twitter>>

Instagram>>

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości