Zapowiedź drugiej kolejki

Przed druga seria gier w nowym sezonie trzeciej ligi śląsko-opolskiej. Co nam przyniesie i czym nas zaskoczy? Zapraszamy do lektury.

Kolejka rozpocznie się już dzisiaj. Skra Częstochowa, która od zwycięstwa rozpoczęła bieżący sezon, podejmie rezerwy Piasta Gliwice. Gospodarze powinni dzisiaj cieszyć z kolejnego zwycięstwa i zgłosić poważny akces do walki o czołową szóstkę. Jutro zmagania o godzinie 11.00 rozpoczną zespoły Grunwaldu Ruda Śląska i LKS-u Bełk. Gospodarze będą chcieli zrehabilitować się za wysoką porażkę z Rekordem Bielsko-Biała, natomiast beniaminek z Bełku chce nadal trwać w swoim pięknym śnie i kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa.

O godzinie 17.00 zostaną rozegrane pozostałe spotkania drugiej kolejki.Liderujący Rekord Bielsko-Biała będzie szukał kolejnych punktów w Pawłowicach. Mecz, który naszym zdaniem nie ma zdecydowanego faworyta, może zakończyć się remisem. Odra Opole pojedzie do Chorzowa na mecz z rezerwami Ruchu i każdy inny wynik niż zwycięstwo gości będzie niespodzianką, Nowy sezon rozpocznie także Ruch Zdzieszowice. "Zdzichy" w pierwszej kolejce nie grały, ponieważ rezerwy Podbeskidzia przełożyły mecz na termin wrześniowym. Ruch podejmie u siebie LKS Czaniec i na pewno będzie faworytem, ale goście z pewnością będą walczyć. Wspomniane rezerwy Podbeskidzia zagrają na wyjeździe z Jastrzębiem, które pierwszy mecz zremisowało bezbramkowo z BKS Stal, ale błąd z ilością młodzieżowców na boisku może ich kosztować utratę punktu i walkower na korzyść BKS-u. W tym meczu będą jednak faworytem. BKS Stal podejmie u siebie rezerwy Górnika Zabrze i powinien bez problemu sobie poradzić, a w ostatnim meczu Szombierki Bytom zagrają z LZS Piotrówka i ten mecz może pokazać o co będą grać oba zespoły w tym sezonie.

Poniżej pełne zestawienie spotkań drugiej kolejki, wraz z obsadą sędziowską:

pt. 19:00

Skra Częstochowa - Piast II Gliwice sędziuje: Łukasz Sowada