Zapowiedź i obsada sędziowska siódmej kolejki

Powoli zbliżamy się do półmetka rundy jesiennej sezonu 2015/2016. Sezonu, który będzie bardzo trudny i bardzo wymagający co widać było w sześciu pierwszych kolejkach. Jednak jeśli dany zespół myśli o utrzymaniu, musi już brać się ostro do pracy, bo za chwilę może się okazać, że brakuje punktów. To samo tyczyć się będzie zespołów z czołówki, ponieważ różnice punktowe są niewielkie i każdy punkt jest na wagę złota.

Kolejkę rozpocznie piątkowe starcie Odry Opole z rezerwami Podbeskidzia. Opolanie wskoczyli już na swój właściwy tor i w tym starciu będą zdecydowanym faworytem. Sobotę rozpoczniemy ciekawym starciem rezerw Górnika Zabrze z Pniówkiem Pawłowice. Pachnie w tym meczu remisem, ale to goście mają więcej punktów i wydaje się, że mogą mieć lekką przewagę. O 15.30 rozpocznie się prawdziwy szlagier tej serii gier. Derby Bielska-Białej, pomiędzy BKS Stal i liderem, Rekordem Bielsko-Biała. BKS na pewno będzie chciał powrócić do zwycięskiej serii, ale goście na pewno postawią trudne warunki. O godzinie 16 swoje spotkania, w roli gospodarza, rozpoczną obaj beniaminkowie. Piotrówka podejmie GKS Jastrzębie i to goście będą zdecydowanym faworytem. Bełk zagra z LKS Czaniec, który gra ostatnio w kratkę i po porażce z Rekordem będzie chciał wydrzeć punkty beniaminkowi. Będzie to jednak piekielnie trudne zadanie. O godzinie 18.00  swój mecz rozegra Skra Częstochowa z Grunwaldem Ruda Śląska i to gospodarze powinni zdobyć swoje kolejne trzy oczka. W niedzielne przedpołudnie czekają nas dwa starcia. Szombierki zagrają z rezerwami Ruchu Chorzów, a rezerwy Piasta Gliwice z Ruchem Zdzieszowice i w obu tych spotkaniach goście będą faworytami, ale gospodarze na pewno łatwo nie odpuszczą i możemy być świadkami niespodzianek.

Poniżej zestawienie wszystkich spotkań siódmej serii gier wraz z pełną obsadą sędziowską:

18.09.2015 r. godz. 18.00

Odra Opole : TS II Podbeskidzie Bielsko-Biała sędziuje: Mateusz Bielawski