Zwycięstwo juniorów i remis trampkarzy w Wilamowicach

W sobotę (tj.02.05.2015r.) nasza młodzież wyjechała na kolejne mecze do rówieśników z Wilamowic. Chwilę po godzinie 10:00 swój mecz zaczęła młodsza drużyna Macieja Żaka i choć do przerwy przegrywali 0:2 to ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3. Bramki dla trampkarzy zdobyli: Wojciech Romik, Maciej Papież i Sebastian Wiśniowski (rzut karny). Natomiast o godzinie 12:00 sędzia po raz pierwszy zagwizdał w spotkaniu juniorów. Juniorzy po dobrym meczu wygrali bardzo ważny mecz 2:1. Bramki dla podopiecznych Macieja Żaka zdobył: Damian Majdak (jedna po rzucie karnym).

12 kolejka Ligi C1 Trampkarzy starszych gr.1

LKS Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Czaniec 3:3 (2:0)
1:0 - ???
2:0 - ???