zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamkowiec Toszek
0:0
Urania Ruda Śląska
ROW II 1964 Rybnik
2:1
MKS Zabrze-Kończyce
Sokół Orzesze
0:3
Zuch Orzepowice
Orzeł Mokre
2:0
Czarni Pyskowice
KS 94 Rachowice
2:0
ŁTS Łabędy
Wilki Wilcza
4:1
Wyzwolenie Chorzów
Wawel II Wirek
1:1
LKS 1908 Nędza
LKS Buk Rudy
1:0
Tempo Paniówki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:1
Wilki Wilcza
Sokół Orzesze
1:2
Orzeł Mokre
Czarni Pyskowice
2:2
KS 94 Rachowice
ŁTS Łabędy
0:0
Wawel II Wirek
LKS 1908 Nędza
2:0
LKS Buk Rudy
Zuch Orzepowice
0:3
Wyzwolenie Chorzów
MKS Zabrze-Kończyce
1:4
Zamkowiec Toszek
Tempo Paniówki
1:2
ROW II 1964 Rybnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:2
Wyzwolenie Chorzów
Zamkowiec Toszek
2:0
Tempo Paniówki
ROW II 1964 Rybnik
2:0
LKS 1908 Nędza
Orzeł Mokre
1:2
Zuch Orzepowice
KS 94 Rachowice
3:1
Sokół Orzesze
Wilki Wilcza
5:2
MKS Zabrze-Kończyce
Wawel II Wirek
2:1
Czarni Pyskowice
LKS Buk Rudy
2:2
ŁTS Łabędy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Zabrze-Kończyce
0:6
Wyzwolenie Chorzów
Sokół Orzesze
2:2
Wawel II Wirek
Czarni Pyskowice
1:3
LKS Buk Rudy
ŁTS Łabędy
0:1
ROW II 1964 Rybnik
Orzeł Mokre
4:0
KS 94 Rachowice
Tempo Paniówki
2:1
Wilki Wilcza
LKS 1908 Nędza
4:1
Zamkowiec Toszek
Zuch Orzepowice
1:4
Urania Ruda Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:1
MKS Zabrze-Kończyce
Zamkowiec Toszek
0:1
ŁTS Łabędy
ROW II 1964 Rybnik
8:1
Czarni Pyskowice
KS 94 Rachowice
3:0
Zuch Orzepowice
Tempo Paniówki
0:1
Wyzwolenie Chorzów
Wilki Wilcza
1:2
LKS 1908 Nędza
Wawel II Wirek
1:0
Orzeł Mokre
LKS Buk Rudy
0:0
Sokół Orzesze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzesze
0:3
ROW II 1964 Rybnik
Czarni Pyskowice
2:3
Zamkowiec Toszek
ŁTS Łabędy
0:1
Wilki Wilcza
Orzeł Mokre
2:1
LKS Buk Rudy
KS 94 Rachowice
0:1
Wawel II Wirek
Tempo Paniówki
2:4
Urania Ruda Śląska
LKS 1908 Nędza
2:2
Wyzwolenie Chorzów
Zuch Orzepowice
6:1
MKS Zabrze-Kończyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:2
LKS 1908 Nędza
Wyzwolenie Chorzów
2:1
ŁTS Łabędy
MKS Zabrze-Kończyce
3:1
Tempo Paniówki
Zamkowiec Toszek
3:0
Sokół Orzesze
ROW II 1964 Rybnik
2:0
Orzeł Mokre
Wilki Wilcza
4:1
Czarni Pyskowice
Wawel II Wirek
5:0
Zuch Orzepowice
LKS Buk Rudy
2:1
KS 94 Rachowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzesze
1:4
Wilki Wilcza
Czarni Pyskowice
0:1
Wyzwolenie Chorzów
ŁTS Łabędy
2:5
Urania Ruda Śląska
Orzeł Mokre
2:0
Zamkowiec Toszek
KS 94 Rachowice
1:4
ROW II 1964 Rybnik
LKS 1908 Nędza
5:1
MKS Zabrze-Kończyce
Wawel II Wirek
3:2
LKS Buk Rudy
Zuch Orzepowice
2:5
Tempo Paniówki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
3:0
Sokół Orzesze
MKS Zabrze-Kończyce
1:2
ŁTS Łabędy
Zamkowiec Toszek
1:4
KS 94 Rachowice
ROW II 1964 Rybnik
1:4
Wawel II Wirek
Tempo Paniówki
0:0
LKS 1908 Nędza
Wilki Wilcza
3:0
Orzeł Mokre
LKS Buk Rudy
3:2
Zuch Orzepowice
Urania Ruda Śląska
7:2
Czarni Pyskowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzesze
0:1
Urania Ruda Śląska
ŁTS Łabędy
1:0
Tempo Paniówki
Orzeł Mokre
0:0
Wyzwolenie Chorzów
KS 94 Rachowice
0:0
Wilki Wilcza
Wawel II Wirek
2:1
Zamkowiec Toszek
LKS Buk Rudy
0:6
ROW II 1964 Rybnik
Zuch Orzepowice
2:9
LKS 1908 Nędza
Czarni Pyskowice
3:1
MKS Zabrze-Kończyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
3:3
Orzeł Mokre
Wyzwolenie Chorzów
0:1
KS 94 Rachowice
MKS Zabrze-Kończyce
3:0
Sokół Orzesze
Zamkowiec Toszek
0:2
LKS Buk Rudy
ROW II 1964 Rybnik
5:0
Zuch Orzepowice
Wilki Wilcza
1:0
Wawel II Wirek
LKS 1908 Nędza
0:3
ŁTS Łabędy
Tempo Paniówki
5:2
Czarni Pyskowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW II 1964 Rybnik
11:0
Zamkowiec Toszek
Sokół Orzesze
0:3
Tempo Paniówki
Orzeł Mokre
0:1
MKS Zabrze-Kończyce
KS 94 Rachowice
3:4
Urania Ruda Śląska
Wawel II Wirek
1:4
Wyzwolenie Chorzów
LKS Buk Rudy
1:2
Wilki Wilcza
Zuch Orzepowice
1:1
ŁTS Łabędy
Czarni Pyskowice
0:3
LKS 1908 Nędza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
4:2
Wawel II Wirek
Wyzwolenie Chorzów
1:1
LKS Buk Rudy
MKS Zabrze-Kończyce
4:1
KS 94 Rachowice
Zamkowiec Toszek
0:3
Zuch Orzepowice
Tempo Paniówki
1:2
Orzeł Mokre
Wilki Wilcza
0:0
ROW II 1964 Rybnik
LKS 1908 Nędza
10:0
Sokół Orzesze
ŁTS Łabędy
7:1
Czarni Pyskowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamkowiec Toszek
0:5
Wilki Wilcza
ROW II 1964 Rybnik
4:1
Wyzwolenie Chorzów
Sokół Orzesze
1:0
ŁTS Łabędy
Orzeł Mokre
1:1
LKS 1908 Nędza
KS 94 Rachowice
2:2
Tempo Paniówki
Wawel II Wirek
0:1
MKS Zabrze-Kończyce
LKS Buk Rudy
0:5
Urania Ruda Śląska
Zuch Orzepowice
3:2
Czarni Pyskowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:2
ROW II 1964 Rybnik
Wyzwolenie Chorzów
3:1
Zamkowiec Toszek
MKS Zabrze-Kończyce
0:0
LKS Buk Rudy
ŁTS Łabędy
1:2
Orzeł Mokre
Tempo Paniówki
2:1
Wawel II Wirek
Wilki Wilcza
2:0
Zuch Orzepowice
LKS 1908 Nędza
4:0
KS 94 Rachowice
Czarni Pyskowice
4:3
Sokół Orzesze
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:1
Zamkowiec Toszek
Wyzwolenie Chorzów
0:0
Wilki Wilcza
MKS Zabrze-Kończyce
1:1
ROW II 1964 Rybnik
ŁTS Łabędy
0:1
KS 94 Rachowice
LKS 1908 Nędza
1:0
Wawel II Wirek
Tempo Paniówki
0:1
LKS Buk Rudy
Zuch Orzepowice
4:0
Sokół Orzesze
Czarni Pyskowice
4:3
Orzeł Mokre
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
0:1
Zuch Orzepowice
Zamkowiec Toszek
0:1
MKS Zabrze-Kończyce
ROW II 1964 Rybnik
3:0
Tempo Paniówki
Orzeł Mokre
5:2
Sokół Orzesze
Wilki Wilcza
3:0
Urania Ruda Śląska
Wawel II Wirek
2:0
ŁTS Łabędy
LKS Buk Rudy
1:1
LKS 1908 Nędza
KS 94 Rachowice
0:3
Czarni Pyskowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
3:1
Urania Ruda Śląska
MKS Zabrze-Kończyce
1:3
Wilki Wilcza
Sokół Orzesze
2:1
KS 94 Rachowice
ŁTS Łabędy
3:2
LKS Buk Rudy
Tempo Paniówki
3:2
Zamkowiec Toszek
LKS 1908 Nędza
0:1
ROW II 1964 Rybnik
Zuch Orzepowice
2:2
Orzeł Mokre
Czarni Pyskowice
1:0
Wawel II Wirek
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:3
Zuch Orzepowice
Wyzwolenie Chorzów
4:0
MKS Zabrze-Kończyce
Wilki Wilcza
0:1
Tempo Paniówki
Zamkowiec Toszek
0:5
LKS 1908 Nędza
ROW II 1964 Rybnik
2:0
ŁTS Łabędy
Wawel II Wirek
6:0
Sokół Orzesze
KS 94 Rachowice
7:1
Orzeł Mokre
LKS Buk Rudy
3:3
Czarni Pyskowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
0:0
Tempo Paniówki
MKS Zabrze-Kończyce
1:4
Urania Ruda Śląska
Sokół Orzesze
2:4
LKS Buk Rudy
ŁTS Łabędy
2:0
Zamkowiec Toszek
Orzeł Mokre
4:0
Wawel II Wirek
LKS 1908 Nędza
2:1
Wilki Wilcza
Zuch Orzepowice
0:1
KS 94 Rachowice
Czarni Pyskowice
3:0
ROW II 1964 Rybnik
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
3:3
Tempo Paniówki
Wyzwolenie Chorzów
3:2
LKS 1908 Nędza
MKS Zabrze-Kończyce
1:2
Zuch Orzepowice
ROW II 1964 Rybnik
4:1
Sokół Orzesze
Wilki Wilcza
3:1
ŁTS Łabędy
Wawel II Wirek
3:2
KS 94 Rachowice
LKS Buk Rudy
1:2
Orzeł Mokre
Zamkowiec Toszek
1:2
Czarni Pyskowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzesze
4:1
Zamkowiec Toszek
ŁTS Łabędy
1:0
Wyzwolenie Chorzów
Orzeł Mokre
1:6
ROW II 1964 Rybnik
KS 94 Rachowice
1:0
LKS Buk Rudy
Tempo Paniówki
4:2
MKS Zabrze-Kończyce
LKS 1908 Nędza
1:0
Urania Ruda Śląska
Zuch Orzepowice
1:1
Wawel II Wirek
Czarni Pyskowice
1:2
Wilki Wilcza
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
0:1
ŁTS Łabędy
MKS Zabrze-Kończyce
0:2
LKS 1908 Nędza
Zamkowiec Toszek
1:4
Orzeł Mokre
ROW II 1964 Rybnik
5:0
KS 94 Rachowice
Tempo Paniówki
3:0
Zuch Orzepowice
Wilki Wilcza
6:0
Sokół Orzesze
LKS Buk Rudy
1:1
Wawel II Wirek
Wyzwolenie Chorzów
4:3
Czarni Pyskowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzesze
1:3
Wyzwolenie Chorzów
ŁTS Łabędy
1:1
MKS Zabrze-Kończyce
Orzeł Mokre
1:2
Wilki Wilcza
KS 94 Rachowice
4:0
Zamkowiec Toszek
LKS 1908 Nędza
1:1
Tempo Paniówki
Wawel II Wirek
0:0
ROW II 1964 Rybnik
Zuch Orzepowice
3:0
LKS Buk Rudy
Czarni Pyskowice
1:1
Urania Ruda Śląska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:1
Sokół Orzesze
Wyzwolenie Chorzów
1:3
Orzeł Mokre
Zamkowiec Toszek
0:1
Wawel II Wirek
ROW II 1964 Rybnik
3:0
LKS Buk Rudy
Tempo Paniówki
2:0
ŁTS Łabędy
Wilki Wilcza
1:1
KS 94 Rachowice
LKS 1908 Nędza
3:1
Zuch Orzepowice
MKS Zabrze-Kończyce
2:3
Czarni Pyskowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pyskowice
3:3
Tempo Paniówki
Sokół Orzesze
1:7
MKS Zabrze-Kończyce
ŁTS Łabędy
0:0
LKS 1908 Nędza
Orzeł Mokre
7:1
Urania Ruda Śląska
KS 94 Rachowice
3:1
Wyzwolenie Chorzów
Wawel II Wirek
0:2
Wilki Wilcza
LKS Buk Rudy
1:2
Zamkowiec Toszek
Zuch Orzepowice
0:4
ROW II 1964 Rybnik
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:3
KS 94 Rachowice
Wyzwolenie Chorzów
2:2
Wawel II Wirek
MKS Zabrze-Kończyce
1:2
Orzeł Mokre
Zamkowiec Toszek
2:4
ROW II 1964 Rybnik
ŁTS Łabędy
5:2
Zuch Orzepowice
Tempo Paniówki
3:5
Sokół Orzesze
Wilki Wilcza
5:1
LKS Buk Rudy
LKS 1908 Nędza
3:1
Czarni Pyskowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW II 1964 Rybnik
0:3
Wilki Wilcza
Sokół Orzesze
0:1
LKS 1908 Nędza
Orzeł Mokre
5:0
Tempo Paniówki
KS 94 Rachowice
0:3
MKS Zabrze-Kończyce
Wawel II Wirek
2:2
Urania Ruda Śląska
LKS Buk Rudy
1:2
Wyzwolenie Chorzów
Zuch Orzepowice
4:3
Zamkowiec Toszek
Czarni Pyskowice
0:3
ŁTS Łabędy
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
4:2
LKS Buk Rudy
Wyzwolenie Chorzów
1:3
ROW II 1964 Rybnik
MKS Zabrze-Kończyce
3:2
Wawel II Wirek
ŁTS Łabędy
4:1
Sokół Orzesze
Tempo Paniówki
0:1
KS 94 Rachowice
Wilki Wilcza
7:0
Zamkowiec Toszek
LKS 1908 Nędza
3:1
Orzeł Mokre
Czarni Pyskowice
2:0
Zuch Orzepowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzesze
3:2
Czarni Pyskowice
Zamkowiec Toszek
2:7
Wyzwolenie Chorzów
ROW II 1964 Rybnik
3:4
Urania Ruda Śląska
Orzeł Mokre
0:1
ŁTS Łabędy
KS 94 Rachowice
1:7
LKS 1908 Nędza
Wawel II Wirek
4:0
Tempo Paniówki
LKS Buk Rudy
0:3
MKS Zabrze-Kończyce
Zuch Orzepowice
2:6
Wilki Wilcza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości