Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:4
Rozwój Katowice KS
UKS Lisek Milówka
0:3
Siódemka Tychy
MUKP Dąbrowa Górnicza
3:0
Polonia Bytom
Raków Częstochowa
6:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
4:2
Raków Częstochowa
Rozwój Katowice KS
3:1
UKS Lisek Milówka
Polonia Bytom
0:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
MUKP Dąbrowa Górnicza
4:0
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:1
Siódemka Tychy
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:3
Polonia Bytom
UKS Lisek Milówka
1:3
MUKP Dąbrowa Górnicza
Raków Częstochowa
1:3
Rozwój Katowice KS
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
2:0
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Polonia Bytom
3:0
Siódemka Tychy
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:1
UKS Lisek Milówka
MUKP Dąbrowa Górnicza
3:0
Raków Częstochowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:0
MUKP Dąbrowa Górnicza
Siódemka Tychy
0:0
Rozwój Katowice KS
UKS Lisek Milówka
1:0
Polonia Bytom
Raków Częstochowa
0:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
3:2
Rozwój Katowice KS
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
UKS Lisek Milówka
0:0
Raków Częstochowa
MUKP Dąbrowa Górnicza
1:0
Siódemka Tychy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:0
UKS Lisek Milówka
Siódemka Tychy
2:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Rozwój Katowice KS
2:2
MUKP Dąbrowa Górnicza
Raków Częstochowa
0:1
Polonia Bytom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:3
Raków Częstochowa
Siódemka Tychy
4:1
UKS Lisek Milówka
Rozwój Katowice KS
3:0
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Polonia Bytom
1:0
MUKP Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:0
Polonia Bytom
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:5
MUKP Dąbrowa Górnicza
UKS Lisek Milówka
2:1
Rozwój Katowice KS
Raków Częstochowa
0:1
Siódemka Tychy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
0:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rozwój Katowice KS
5:0
Raków Częstochowa
Polonia Bytom
2:0
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
MUKP Dąbrowa Górnicza
5:0
UKS Lisek Milówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:2
Rozwój Katowice KS
Siódemka Tychy
3:3
Polonia Bytom
UKS Lisek Milówka
1:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Raków Częstochowa
1:2
MUKP Dąbrowa Górnicza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
2:1
Siódemka Tychy
Polonia Bytom
4:1
UKS Lisek Milówka
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
4:3
Raków Częstochowa
MUKP Dąbrowa Górnicza
2:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Siódemka Tychy
0:1
MUKP Dąbrowa Górnicza
Rozwój Katowice KS
0:0
Polonia Bytom
Raków Częstochowa
3:1
UKS Lisek Milówka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
0:1
Raków Częstochowa
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:1
Siódemka Tychy
UKS Lisek Milówka
0:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
MUKP Dąbrowa Górnicza
1:0
Rozwój Katowice KS
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości