Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
1:5
KS Akademia Piłkarska Gliwice
Polonia Bytom
0:4
Concordia Knurów
KS Korona Bargłówka
1:2
Andaluzja Piekary Śląskie
MSPN Górnik Zabrze
2:4
GKS Piast Gliwice S.A.
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Akademia Piłkarska Gliwice
3:0
KS Korona Bargłówka
Concordia Knurów
7:7
Andaluzja Piekary Śląskie
Polonia Bytom
2:1
MSPN Górnik Zabrze
GKS Piast Gliwice S.A.
4:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
0:3
Polonia Bytom
Andaluzja Piekary Śląskie
2:1
KS Akademia Piłkarska Gliwice
KS Korona Bargłówka
0:2
GKS Piast Gliwice S.A.
MSPN Górnik Zabrze
2:1
Concordia Knurów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MSPN Górnik Zabrze
4:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom
6:0
KS Korona Bargłówka
GKS Piast Gliwice S.A.
2:0
Andaluzja Piekary Śląskie
Concordia Knurów
3:1
KS Akademia Piłkarska Gliwice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Akademia Piłkarska Gliwice
1:4
GKS Piast Gliwice S.A.
Gwarek Tarnowskie Góry
1:2
Concordia Knurów
Andaluzja Piekary Śląskie
0:1
Polonia Bytom
KS Korona Bargłówka
1:3
MSPN Górnik Zabrze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MSPN Górnik Zabrze
1:5
Andaluzja Piekary Śląskie
Concordia Knurów
1:2
GKS Piast Gliwice S.A.
Gwarek Tarnowskie Góry
4:1
KS Korona Bargłówka
Polonia Bytom
4:0
KS Akademia Piłkarska Gliwice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Akademia Piłkarska Gliwice
1:3
MSPN Górnik Zabrze
KS Korona Bargłówka
1:2
Concordia Knurów
GKS Piast Gliwice S.A.
2:1
Polonia Bytom
Andaluzja Piekary Śląskie
2:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Akademia Piłkarska Gliwice
2:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Andaluzja Piekary Śląskie
2:1
KS Korona Bargłówka
Concordia Knurów
0:1
Polonia Bytom
GKS Piast Gliwice S.A.
3:0
MSPN Górnik Zabrze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Andaluzja Piekary Śląskie
1:3
Concordia Knurów
Gwarek Tarnowskie Góry
2:5
GKS Piast Gliwice S.A.
KS Korona Bargłówka
0:1
KS Akademia Piłkarska Gliwice
MSPN Górnik Zabrze
4:3
Polonia Bytom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Akademia Piłkarska Gliwice
5:0
Andaluzja Piekary Śląskie
Polonia Bytom
0:1
Gwarek Tarnowskie Góry
GKS Piast Gliwice S.A.
8:0
KS Korona Bargłówka
Concordia Knurów
2:1
MSPN Górnik Zabrze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Korona Bargłówka
0:2
Polonia Bytom
KS Akademia Piłkarska Gliwice
0:0
Concordia Knurów
Gwarek Tarnowskie Góry
6:0
MSPN Górnik Zabrze
Andaluzja Piekary Śląskie
2:4
GKS Piast Gliwice S.A.
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
6:1
Andaluzja Piekary Śląskie
Concordia Knurów
4:1
Gwarek Tarnowskie Góry
GKS Piast Gliwice S.A.
6:1
KS Akademia Piłkarska Gliwice
MSPN Górnik Zabrze
6:2
KS Korona Bargłówka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Piast Gliwice S.A.
3:1
Concordia Knurów
Andaluzja Piekary Śląskie
3:1
MSPN Górnik Zabrze
KS Akademia Piłkarska Gliwice
0:3
Polonia Bytom
KS Korona Bargłówka
4:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
3:1
GKS Piast Gliwice S.A.
MSPN Górnik Zabrze
2:0
KS Akademia Piłkarska Gliwice
Gwarek Tarnowskie Góry
4:2
Andaluzja Piekary Śląskie
Concordia Knurów
10:1
KS Korona Bargłówka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości