Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gardawice
Pauza
LKS Goczałkowice Zdrój
9:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Studzienice
1:1
LKS Frydek
LKS Mizerów
1:5
Czarni Piasek
UKS Warszowice
3:0
Piast Bieruń Nowy
Siódemka Tychy
2:2
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
Pauza
Polonia Łaziska Górne
- : -
LKS Mizerów
Piast Bieruń Nowy
0:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Czarni Piasek
1:2
UKS Warszowice
LKS Frydek
0:3
Siódemka Tychy
LKS Gardawice
4:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
Pauza
Czarni Piasek
2:4
LKS Goczałkowice Zdrój
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
8:3
Piast Bieruń Nowy
LKS Studzienice
3:2
LKS Gardawice
LKS Mizerów
0:3
LKS Frydek
UKS Warszowice
1:10
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mizerów
Pauza
Polonia Łaziska Górne
1:0
LKS Goczałkowice Zdrój
LKS Frydek
- : -
UKS Warszowice
LKS Gardawice
4:2
Piast Bieruń Nowy
LKS Studzienice
1:2
Siódemka Tychy
Czarni Piasek
0:6
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
3:0
Czarni Piasek
Siódemka Tychy
2:0
LKS Gardawice
LKS Mizerów
1:8
LKS Studzienice
LKS Goczałkowice Zdrój
1:0
LKS Frydek
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:9
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goczałkowice Zdrój
Pauza
Polonia Łaziska Górne
9:3
Piast Bieruń Nowy
LKS Frydek
4:4
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Gardawice
0:0
Czarni Piasek
Siódemka Tychy
10:0
LKS Mizerów
LKS Studzienice
4:0
UKS Warszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Pauza
UKS Warszowice
1:1
Siódemka Tychy
Piast Bieruń Nowy
3:3
LKS Frydek
Czarni Piasek
1:3
Polonia Łaziska Górne
LKS Mizerów
1:3
LKS Gardawice
LKS Goczałkowice Zdrój
4:7
LKS Studzienice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
Pauza
LKS Frydek
1:1
Czarni Piasek
LKS Gardawice
0:6
Polonia Łaziska Górne
Siódemka Tychy
2:0
LKS Goczałkowice Zdrój
LKS Mizerów
2:7
UKS Warszowice
LKS Studzienice
8:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
Pauza
Polonia Łaziska Górne
- : -
LKS Frydek
UKS Warszowice
- : -
LKS Gardawice
Piast Bieruń Nowy
- : -
LKS Studzienice
LKS Mizerów
1:6
LKS Goczałkowice Zdrój
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:1
Siódemka Tychy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
Pauza
LKS Mizerów
0:6
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
UKS Warszowice
2:5
LKS Goczałkowice Zdrój
LKS Gardawice
1:0
LKS Frydek
Siódemka Tychy
3:1
Piast Bieruń Nowy
LKS Studzienice
1:1
Czarni Piasek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
Pauza
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
6:1
UKS Warszowice
Polonia Łaziska Górne
- : -
LKS Studzienice
Piast Bieruń Nowy
- : -
LKS Mizerów
Czarni Piasek
1:1
Siódemka Tychy
LKS Goczałkowice Zdrój
- : -
LKS Gardawice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości