Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
4:2
Beskid Skoczów
Naprzód Rydułtowy 2008
2:0
Lukam Skoczów
Zapora Wapienica
0:4
GKS 1962 Jastrzębie
ROW 1964 Rybnik
3:2
Iskra Pszczyna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pszczyna
5:1
Beskid Skoczów
Lukam Skoczów
4:0
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
GKS 1962 Jastrzębie
2:1
Naprzód Rydułtowy 2008
ROW 1964 Rybnik
8:0
Zapora Wapienica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:3
GKS 1962 Jastrzębie
Beskid Skoczów
1:5
Lukam Skoczów
Naprzód Rydułtowy 2008
4:2
ROW 1964 Rybnik
Zapora Wapienica
2:1
Iskra Pszczyna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pszczyna
4:5
Lukam Skoczów
Zapora Wapienica
1:3
Naprzód Rydułtowy 2008
GKS 1962 Jastrzębie
3:0*
Beskid Skoczów
ROW 1964 Rybnik
1:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:2
Zapora Wapienica
Beskid Skoczów
1:2
ROW 1964 Rybnik
Lukam Skoczów
0:6
GKS 1962 Jastrzębie
Naprzód Rydułtowy 2008
1:3
Iskra Pszczyna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pszczyna
4:2
GKS 1962 Jastrzębie
Naprzód Rydułtowy 2008
2:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Zapora Wapienica
3:2
Beskid Skoczów
ROW 1964 Rybnik
7:1
Lukam Skoczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lukam Skoczów
8:0
Zapora Wapienica
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:4
Iskra Pszczyna
Beskid Skoczów
1:1
Naprzód Rydułtowy 2008
GKS 1962 Jastrzębie
2:2
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pszczyna
4:2
ROW 1964 Rybnik
Beskid Skoczów
3:3
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Lukam Skoczów
3:4
Naprzód Rydułtowy 2008
GKS 1962 Jastrzębie
4:0
Zapora Wapienica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Rydułtowy 2008
1:3
GKS 1962 Jastrzębie
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
4:6
Lukam Skoczów
Beskid Skoczów
2:4
Iskra Pszczyna
Zapora Wapienica
2:7
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pszczyna
11:0
Zapora Wapienica
Lukam Skoczów
2:1
Beskid Skoczów
GKS 1962 Jastrzębie
4:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
ROW 1964 Rybnik
3:0
Naprzód Rydułtowy 2008
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
2:5
GKS 1962 Jastrzębie
Naprzód Rydułtowy 2008
3:0
Zapora Wapienica
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:5
ROW 1964 Rybnik
Lukam Skoczów
0:1
Iskra Pszczyna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pszczyna
- : -
Naprzód Rydułtowy 2008
Zapora Wapienica
- : -
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
GKS 1962 Jastrzębie
2:1
Lukam Skoczów
ROW 1964 Rybnik
1:2
Beskid Skoczów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:0
Naprzód Rydułtowy 2008
Lukam Skoczów
2:2
ROW 1964 Rybnik
GKS 1962 Jastrzębie
3:0
Iskra Pszczyna
Beskid Skoczów
4:0
Zapora Wapienica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pszczyna
- : -
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Naprzód Rydułtowy 2008
- : -
Beskid Skoczów
Zapora Wapienica
- : -
Lukam Skoczów
ROW 1964 Rybnik
- : -
GKS 1962 Jastrzębie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości