zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
4:1
ZET II Tychy
LKS Wisła Mała
4:1
LKS Brzeźce
LKS Mizerów
0:2
LKS Czarków
Znicz Jankowice
3:5
Polonia Międzyrzecze
Polonia II Łaziska Górne
0:3
Stal Chełm Śląski
LKS Krzyżowice
6:3
LKS II Goczałkowice Zdrój
UKS Warszowice
5:1
LKS Woszczyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
0:2
Znicz Jankowice
Czarni Piasek
0:4
UKS Warszowice
Polonia Międzyrzecze
3:2
LKS Wisła Mała
LKS Brzeźce
0:0
LKS Krzyżowice
ZET II Tychy
1:1
LKS Czarków
LKS II Goczałkowice Zdrój
3:1
LKS Mizerów
LKS Woszczyce
2:10
Polonia II Łaziska Górne
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Krzyżowice
1:4
Polonia Międzyrzecze
LKS Wisła Mała
1:3
Stal Chełm Śląski
LKS Mizerów
3:0
LKS Brzeźce
LKS Czarków
3:3
LKS II Goczałkowice Zdrój
Znicz Jankowice
3:0*
LKS Woszczyce
UKS Warszowice
2:2
ZET II Tychy
Polonia II Łaziska Górne
3:3
Czarni Piasek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
3:1
LKS Mizerów
Czarni Piasek
2:1
Znicz Jankowice
LKS Woszczyce
2:8
LKS Wisła Mała
Stal Chełm Śląski
7:1
LKS Krzyżowice
LKS Brzeźce
1:1
LKS Czarków
ZET II Tychy
4:0
LKS II Goczałkowice Zdrój
UKS Warszowice
3:2
Polonia II Łaziska Górne
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Goczałkowice Zdrój
0:1
LKS Brzeźce
LKS Krzyżowice
3:0*
LKS Woszczyce
LKS Czarków
0:4
Polonia Międzyrzecze
Znicz Jankowice
4:3
UKS Warszowice
Polonia II Łaziska Górne
4:0
ZET II Tychy
LKS Mizerów
0:4
Stal Chełm Śląski
LKS Wisła Mała
3:0*
Czarni Piasek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
1:0
LKS II Goczałkowice Zdrój
LKS Woszczyce
2:3
LKS Mizerów
Stal Chełm Śląski
2:0
LKS Czarków
Czarni Piasek
7:0
LKS Krzyżowice
ZET II Tychy
0:1
LKS Brzeźce
UKS Warszowice
0:0
LKS Wisła Mała
Polonia II Łaziska Górne
4:0
Znicz Jankowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarków
6:1
LKS Woszczyce
LKS Wisła Mała
1:1
Polonia II Łaziska Górne
LKS Brzeźce
2:0
Polonia Międzyrzecze
LKS Mizerów
1:3
Czarni Piasek
Znicz Jankowice
4:2
ZET II Tychy
LKS II Goczałkowice Zdrój
2:3
Stal Chełm Śląski
LKS Krzyżowice
1:1
UKS Warszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
1:0
LKS Czarków
Stal Chełm Śląski
3:0
LKS Brzeźce
LKS Woszczyce
0:3
LKS II Goczałkowice Zdrój
ZET II Tychy
2:3
Polonia Międzyrzecze
Znicz Jankowice
7:0
LKS Wisła Mała
UKS Warszowice
1:1
LKS Mizerów
Polonia II Łaziska Górne
2:2
LKS Krzyżowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Krzyżowice
2:7
Znicz Jankowice
Polonia Międzyrzecze
1:1
Stal Chełm Śląski
LKS Wisła Mała
4:0
ZET II Tychy
LKS Brzeźce
5:0
LKS Woszczyce
LKS Mizerów
2:4
Polonia II Łaziska Górne
LKS Czarków
1:3
UKS Warszowice
LKS II Goczałkowice Zdrój
4:1
Czarni Piasek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
2:3
LKS Krzyżowice
Czarni Piasek
6:4
LKS Brzeźce
LKS Woszczyce
- : -
Polonia Międzyrzecze
ZET II Tychy
1:2
Stal Chełm Śląski
Znicz Jankowice
8:0
LKS Mizerów
UKS Warszowice
0:3
LKS II Goczałkowice Zdrój
Polonia II Łaziska Górne
6:1
LKS Czarków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Krzyżowice
2:3
ZET II Tychy
Stal Chełm Śląski
- : -
LKS Woszczyce
LKS Brzeźce
4:2
UKS Warszowice
LKS Mizerów
3:2
LKS Wisła Mała
LKS Czarków
0:3
Znicz Jankowice
LKS II Goczałkowice Zdrój
3:2
Polonia II Łaziska Górne
Polonia Międzyrzecze
4:0
Czarni Piasek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Krzyżowice
5:2
LKS Mizerów
LKS Wisła Mała
4:0
LKS Czarków
ZET II Tychy
6:0
LKS Woszczyce
Znicz Jankowice
3:2
LKS II Goczałkowice Zdrój
UKS Warszowice
3:0
Polonia Międzyrzecze
Polonia II Łaziska Górne
6:0
LKS Brzeźce
Czarni Piasek
1:4
Stal Chełm Śląski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Woszczyce
1:6
Czarni Piasek
Polonia Międzyrzecze
4:2
Polonia II Łaziska Górne
Stal Chełm Śląski
7:1
UKS Warszowice
LKS Brzeźce
2:5
Znicz Jankowice
LKS Mizerów
2:1
ZET II Tychy
LKS Czarków
2:1
LKS Krzyżowice
LKS II Goczałkowice Zdrój
2:2
LKS Wisła Mała
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mizerów
3:0
LKS Czarków
LKS II Goczałkowice Zdrój
2:0
LKS Krzyżowice
Polonia Międzyrzecze
4:3
Znicz Jankowice
Stal Chełm Śląski
2:2
Polonia II Łaziska Górne
LKS Brzeźce
4:1
LKS Wisła Mała
ZET II Tychy
5:2
Czarni Piasek
LKS Woszczyce
- : -
UKS Warszowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
ZET II Tychy
3:0
LKS Czarków
LKS Krzyżowice
4:4
LKS Brzeźce
LKS Wisła Mała
1:1
Polonia Międzyrzecze
LKS Mizerów
0:1
LKS II Goczałkowice Zdrój
Znicz Jankowice
1:3
Stal Chełm Śląski
UKS Warszowice
0:3
Czarni Piasek
Polonia II Łaziska Górne
1:0
LKS Woszczyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Goczałkowice Zdrój
3:0
LKS Czarków
Stal Chełm Śląski
2:0
LKS Wisła Mała
Czarni Piasek
2:2
Polonia II Łaziska Górne
Polonia Międzyrzecze
6:0
LKS Krzyżowice
LKS Woszczyce
1:2
Znicz Jankowice
LKS Brzeźce
2:1
LKS Mizerów
ZET II Tychy
2:2
UKS Warszowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarków
0:3
LKS Brzeźce
LKS Krzyżowice
1:4
Stal Chełm Śląski
LKS Wisła Mała
4:2
LKS Woszczyce
LKS Mizerów
1:3
Polonia Międzyrzecze
Znicz Jankowice
5:3
Czarni Piasek
LKS II Goczałkowice Zdrój
0:1
ZET II Tychy
Polonia II Łaziska Górne
0:3
UKS Warszowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
3:0
LKS Czarków
Stal Chełm Śląski
3:0
LKS Mizerów
Czarni Piasek
0:1
LKS Wisła Mała
LKS Woszczyce
3:2
LKS Krzyżowice
LKS Brzeźce
0:3
LKS II Goczałkowice Zdrój
ZET II Tychy
1:0
Polonia II Łaziska Górne
UKS Warszowice
1:5
Znicz Jankowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Krzyżowice
2:3
Czarni Piasek
LKS Wisła Mała
4:2
UKS Warszowice
LKS Brzeźce
4:0
ZET II Tychy
LKS Mizerów
3:2
LKS Woszczyce
LKS Czarków
0:3
Stal Chełm Śląski
Znicz Jankowice
5:1
Polonia II Łaziska Górne
LKS II Goczałkowice Zdrój
1:2
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
0:0
LKS Brzeźce
Stal Chełm Śląski
2:0
LKS II Goczałkowice Zdrój
Czarni Piasek
6:1
LKS Mizerów
LKS Woszczyce
0:3
LKS Czarków
ZET II Tychy
0:3
Znicz Jankowice
UKS Warszowice
1:2
LKS Krzyżowice
Polonia II Łaziska Górne
0:1
LKS Wisła Mała
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
- : -
ZET II Tychy
LKS Wisła Mała
- : -
Znicz Jankowice
LKS II Goczałkowice Zdrój
- : -
LKS Woszczyce
LKS Krzyżowice
- : -
Polonia II Łaziska Górne
LKS Brzeźce
- : -
Stal Chełm Śląski
LKS Mizerów
- : -
UKS Warszowice
LKS Czarków
- : -
Czarni Piasek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości