Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
2:2
Trójka Czechowice
Słowian Łodygowice
3:4
GLKS Wilkowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
13:0
Wilamowiczanka Wilamowice
KS Bystra (k. Bielska)
1:9
Pionier Pisarzowice
Akademia Sportu Bielsko-Biała
3:1
Zapora Porąbka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
2:4
Akademia Sportu Bielsko-Biała
Zapora Porąbka
3:7
LKS Czaniec
Słowian Łodygowice
16:1
Wilamowiczanka Wilamowice
KS Bystra (k. Bielska)
0:6
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice
10:1
Trójka Czechowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
4:4
Pionier Pisarzowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
7:2
Słowian Łodygowice
GLKS Wilkowice
12:2
Zapora Porąbka
Wilamowiczanka Wilamowice
2:5
Trójka Czechowice
Akademia Sportu Bielsko-Biała
10:1
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:2
Akademia Sportu Bielsko-Biała
Słowian Łodygowice
6:4
Trójka Czechowice
Zapora Porąbka
15:0
Wilamowiczanka Wilamowice
KS Bystra (k. Bielska)
2:8
LKS Czaniec
Pionier Pisarzowice
3:0*
GLKS Wilkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowian Łodygowice
2:0
Zapora Porąbka
GLKS Wilkowice
8:1
KS Bystra (k. Bielska)
Wilamowiczanka Wilamowice
0:16
Pionier Pisarzowice
LKS Czaniec
3:2
Akademia Sportu Bielsko-Biała
Trójka Czechowice
1:6
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Porąbka
6:0
Trójka Czechowice
KS Bystra (k. Bielska)
15:2
Wilamowiczanka Wilamowice
Pionier Pisarzowice
11:6
Słowian Łodygowice
Akademia Sportu Bielsko-Biała
5:3
GLKS Wilkowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:1
LKS Czaniec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
4:6
Pionier Pisarzowice
Zapora Porąbka
0:4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wilamowiczanka Wilamowice
1:13
Akademia Sportu Bielsko-Biała
LKS Czaniec
1:3
GLKS Wilkowice
Słowian Łodygowice
8:2
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
8:1
Zapora Porąbka
KS Bystra (k. Bielska)
2:3
Trójka Czechowice
Akademia Sportu Bielsko-Biała
9:0
Słowian Łodygowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:7
GLKS Wilkowice
LKS Czaniec
13:1
Wilamowiczanka Wilamowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
8:1
Zapora Porąbka
Pionier Pisarzowice
2:6
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Słowian Łodygowice
7:2
Trójka Czechowice
KS Bystra (k. Bielska)
1:4
Akademia Sportu Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice
- : -
Wilamowiczanka Wilamowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości