Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
2:2
Trójka Czechowice
Słowian Łodygowice
3:4
GLKS Wilkowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
13:0
Wilamowiczanka Wilamowice
KS Bystra (k. Bielska)
1:9
Pionier Pisarzowice
Akademia Sportu Bielsko-Biała
3:1
Zapora Porąbka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
2:4
Akademia Sportu Bielsko-Biała
Zapora Porąbka
3:7
LKS Czaniec
Słowian Łodygowice
16:1
Wilamowiczanka Wilamowice
KS Bystra (k. Bielska)
0:6
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice
10:1
Trójka Czechowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
4:4
Pionier Pisarzowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
7:2
Słowian Łodygowice
GLKS Wilkowice
12:2
Zapora Porąbka
Wilamowiczanka Wilamowice
2:5
Trójka Czechowice
Akademia Sportu Bielsko-Biała
10:1
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:2
Akademia Sportu Bielsko-Biała
Słowian Łodygowice
6:4
Trójka Czechowice
Zapora Porąbka
15:0
Wilamowiczanka Wilamowice
KS Bystra (k. Bielska)
2:8
LKS Czaniec
Pionier Pisarzowice
3:0*
GLKS Wilkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowian Łodygowice
2:0
Zapora Porąbka
GLKS Wilkowice
8:1
KS Bystra (k. Bielska)
Wilamowiczanka Wilamowice
0:16
Pionier Pisarzowice
LKS Czaniec
3:2
Akademia Sportu Bielsko-Biała
Trójka Czechowice
1:6
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Porąbka
- : -
Trójka Czechowice
Pionier Pisarzowice
- : -
Słowian Łodygowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
LKS Czaniec
Akademia Sportu Bielsko-Biała
- : -
GLKS Wilkowice
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Wilamowiczanka Wilamowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
- : -
GLKS Wilkowice
Trójka Czechowice
- : -
Pionier Pisarzowice
Zapora Porąbka
- : -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Słowian Łodygowice
- : -
KS Bystra (k. Bielska)
Wilamowiczanka Wilamowice
- : -
Akademia Sportu Bielsko-Biała
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
- : -
Wilamowiczanka Wilamowice
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Trójka Czechowice
Akademia Sportu Bielsko-Biała
- : -
Słowian Łodygowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
GLKS Wilkowice
Pionier Pisarzowice
- : -
Zapora Porąbka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
- : -
Zapora Porąbka
Pionier Pisarzowice
- : -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Akademia Sportu Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice
- : -
Wilamowiczanka Wilamowice
Słowian Łodygowice
- : -
Trójka Czechowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości