Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 07 Markowice
2:0
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Owsiszcze
4:0
Górnik Pszów
LKS Adamowice
1:3
LKS Górki Śląskie
Wypoczynek Buków
1:1
LKS Cyprzanów
KS Pietraszyn
1:0
Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Zabełków
2:1
LKS Zwonowice
LKS Ocice Racibórz
3:0
LKS Gamów
Czarni II Gorzyce
5:1
Naprzód Zawada
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
1:0
LKS 07 Markowice
LKS Zwonowice
2:2
Naprzód Zawada
Górnik Pszów
1:4
KS Pietraszyn
LKS Górki Śląskie
1:2
Wypoczynek Buków
LKS Cyprzanów
3:1
LKS Owsiszcze
Stal Kuźnia Raciborska
2:1
LKS Adamowice
Naprzód 37 Krzyżkowice
1:7
LKS Zabełków
LKS Ocice Racibórz
4:3
Czarni II Gorzyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 07 Markowice
1:1
Czarni II Gorzyce
LKS Owsiszcze
4:0
LKS Górki Śląskie
LKS Zwonowice
1:2
Naprzód 37 Krzyżkowice
Naprzód Zawada
1:6
LKS Ocice Racibórz
LKS Adamowice
3:0*
LKS Gamów
Wypoczynek Buków
3:2
Stal Kuźnia Raciborska
KS Pietraszyn
5:6
LKS Cyprzanów
LKS Zabełków
0:1
Górnik Pszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
1:0
Wypoczynek Buków
Górnik Pszów
2:2
LKS Zwonowice
LKS Górki Śląskie
3:4
KS Pietraszyn
LKS Cyprzanów
1:0
LKS Zabełków
Stal Kuźnia Raciborska
1:3
LKS Owsiszcze
Naprzód 37 Krzyżkowice
0:1
Naprzód Zawada
LKS Ocice Racibórz
2:3
LKS 07 Markowice
Czarni II Gorzyce
8:1
LKS Adamowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Owsiszcze
3:0
LKS Gamów
LKS Zwonowice
1:3
LKS Cyprzanów
LKS Adamowice
1:7
LKS Ocice Racibórz
Wypoczynek Buków
2:5
Czarni II Gorzyce
KS Pietraszyn
6:3
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Zabełków
2:1
LKS Górki Śląskie
LKS 07 Markowice
3:1
Naprzód Zawada
Naprzód 37 Krzyżkowice
0:0
Górnik Pszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
1:3
KS Pietraszyn
LKS 07 Markowice
7:1
LKS Adamowice
Naprzód Zawada
4:3
Górnik Pszów
LKS Górki Śląskie
1:1
LKS Zwonowice
LKS Cyprzanów
1:1
Naprzód 37 Krzyżkowice
Stal Kuźnia Raciborska
1:7
LKS Zabełków
LKS Ocice Racibórz
4:1
Wypoczynek Buków
Czarni II Gorzyce
1:2
LKS Owsiszcze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Owsiszcze
1:1
LKS Ocice Racibórz
LKS Zwonowice
7:4
Stal Kuźnia Raciborska
Górnik Pszów
4:0
LKS Cyprzanów
LKS Adamowice
2:6
Naprzód Zawada
Wypoczynek Buków
1:0
LKS 07 Markowice
KS Pietraszyn
5:1
Czarni II Gorzyce
LKS Zabełków
7:1
LKS Gamów
Naprzód 37 Krzyżkowice
1:4
LKS Górki Śląskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
4:0
LKS Cyprzanów
LKS 07 Markowice
2:1
LKS Owsiszcze
Naprzód Zawada
8:1
LKS Zwonowice
LKS Adamowice
2:7
Wypoczynek Buków
LKS Górki Śląskie
1:0
Górnik Pszów
Stal Kuźnia Raciborska
3:6
Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Ocice Racibórz
0:2
KS Pietraszyn
Czarni II Gorzyce
4:2
LKS Zabełków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Owsiszcze
3:1
LKS Adamowice
LKS Zwonowice
2:3
Czarni II Gorzyce
Górnik Pszów
3:1
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Cyprzanów
4:2
LKS Górki Śląskie
Wypoczynek Buków
1:4
Naprzód Zawada
KS Pietraszyn
2:1
LKS 07 Markowice
LKS Zabełków
4:3
LKS Ocice Racibórz
Naprzód 37 Krzyżkowice
0:0
LKS Gamów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
2:1
Górnik Pszów
LKS 07 Markowice
1:0
LKS Zabełków
Naprzód Zawada
3:0
LKS Górki Śląskie
LKS Adamowice
0:8
KS Pietraszyn
Wypoczynek Buków
0:2
LKS Owsiszcze
Stal Kuźnia Raciborska
2:2
LKS Cyprzanów
LKS Ocice Racibórz
4:3
LKS Zwonowice
Czarni II Gorzyce
2:2
Naprzód 37 Krzyżkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Owsiszcze
0:1
Naprzód Zawada
LKS Zwonowice
1:3
LKS 07 Markowice
Górnik Pszów
2:2
Czarni II Gorzyce
LKS Górki Śląskie
4:0
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Cyprzanów
3:3
LKS Gamów
KS Pietraszyn
1:2
Wypoczynek Buków
LKS Zabełków
3:0
LKS Adamowice
Naprzód 37 Krzyżkowice
2:3
LKS Ocice Racibórz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
1:5
LKS Górki Śląskie
LKS 07 Markowice
2:1
Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Owsiszcze
4:2
KS Pietraszyn
Naprzód Zawada
4:1
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Adamowice
5:0
LKS Zwonowice
Wypoczynek Buków
1:3
LKS Zabełków
LKS Ocice Racibórz
3:2
Górnik Pszów
Czarni II Gorzyce
5:0
LKS Cyprzanów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zwonowice
1:2
Wypoczynek Buków
Górnik Pszów
0:4
LKS 07 Markowice
LKS Górki Śląskie
2:0
Czarni II Gorzyce
LKS Cyprzanów
1:2
LKS Ocice Racibórz
KS Pietraszyn
1:1
Naprzód Zawada
LKS Zabełków
2:1
LKS Owsiszcze
Stal Kuźnia Raciborska
2:6
LKS Gamów
Naprzód 37 Krzyżkowice
9:2
LKS Adamowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 07 Markowice
3:0
LKS Cyprzanów
LKS Owsiszcze
3:0
LKS Zwonowice
Naprzód Zawada
4:0
LKS Gamów
LKS Adamowice
2:4
Górnik Pszów
Wypoczynek Buków
1:0
Naprzód 37 Krzyżkowice
KS Pietraszyn
2:3
LKS Zabełków
LKS Ocice Racibórz
1:1
LKS Górki Śląskie
Czarni II Gorzyce
9:1
Stal Kuźnia Raciborska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
4:2
Czarni II Gorzyce
LKS Zwonowice
0:2
KS Pietraszyn
Górnik Pszów
3:2
Wypoczynek Buków
LKS Górki Śląskie
2:2
LKS 07 Markowice
LKS Cyprzanów
3:2
LKS Adamowice
LKS Zabełków
1:0
Naprzód Zawada
Stal Kuźnia Raciborska
3:4
LKS Ocice Racibórz
Naprzód 37 Krzyżkowice
4:3
LKS Owsiszcze
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
3:2
LKS Ocice Racibórz
LKS Zwonowice
0:3
LKS Zabełków
Górnik Pszów
0:4
LKS Owsiszcze
Naprzód Zawada
1:2
Czarni II Gorzyce
LKS Górki Śląskie
1:0
LKS Adamowice
LKS Cyprzanów
1:0
Wypoczynek Buków
Stal Kuźnia Raciborska
3:2
LKS 07 Markowice
Naprzód 37 Krzyżkowice
3:3
KS Pietraszyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 07 Markowice
3:0
LKS Gamów
LKS Owsiszcze
1:1
LKS Cyprzanów
Naprzód Zawada
3:2
LKS Zwonowice
LKS Adamowice
1:3
Stal Kuźnia Raciborska
Wypoczynek Buków
1:1
LKS Górki Śląskie
KS Pietraszyn
3:0
Górnik Pszów
LKS Zabełków
1:2
Naprzód 37 Krzyżkowice
Czarni II Gorzyce
4:1
LKS Ocice Racibórz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
4:1
LKS Adamowice
LKS Górki Śląskie
1:3
LKS Owsiszcze
LKS Cyprzanów
5:3
KS Pietraszyn
Stal Kuźnia Raciborska
2:2
Wypoczynek Buków
Naprzód 37 Krzyżkowice
5:1
LKS Zwonowice
LKS Ocice Racibórz
1:2
Naprzód Zawada
Czarni II Gorzyce
0:2
LKS 07 Markowice
Górnik Pszów
1:2
LKS Zabełków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 07 Markowice
2:1
LKS Ocice Racibórz
LKS Owsiszcze
0:1
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Zwonowice
0:4
Górnik Pszów
Naprzód Zawada
4:2
Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Adamowice
1:3
Czarni II Gorzyce
Wypoczynek Buków
3:1
LKS Gamów
KS Pietraszyn
3:1
LKS Górki Śląskie
LKS Zabełków
2:1
LKS Cyprzanów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
1:5
LKS Owsiszcze
Górnik Pszów
0:3
Naprzód 37 Krzyżkowice
Naprzód Zawada
1:3
LKS Zwonowice
LKS Górki Śląskie
2:2
LKS Zabełków
Stal Kuźnia Raciborska
2:3
KS Pietraszyn
LKS Ocice Racibórz
5:1
LKS Adamowice
Czarni II Gorzyce
4:0
Wypoczynek Buków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Owsiszcze
2:0
Czarni II Gorzyce
LKS Zwonowice
0:4
LKS Górki Śląskie
Górnik Pszów
1:2
Naprzód Zawada
LKS Adamowice
3:3
LKS 07 Markowice
Wypoczynek Buków
0:1
LKS Ocice Racibórz
KS Pietraszyn
8:0
LKS Gamów
LKS Zabełków
6:1
Stal Kuźnia Raciborska
Naprzód 37 Krzyżkowice
8:0
LKS Cyprzanów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
2:4
LKS Zabełków
LKS 07 Markowice
1:0
Wypoczynek Buków
Naprzód Zawada
4:1
LKS Adamowice
LKS Górki Śląskie
1:2
Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Cyprzanów
4:4
Górnik Pszów
Stal Kuźnia Raciborska
3:0
LKS Zwonowice
LKS Ocice Racibórz
3:0
LKS Owsiszcze
Czarni II Gorzyce
1:1
KS Pietraszyn
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Owsiszcze
1:4
LKS 07 Markowice
LKS Zwonowice
1:3
LKS Gamów
Górnik Pszów
1:1
LKS Górki Śląskie
LKS Cyprzanów
2:1
Naprzód Zawada
Wypoczynek Buków
2:1
LKS Adamowice
KS Pietraszyn
2:2
LKS Ocice Racibórz
LKS Zabełków
2:2
Czarni II Gorzyce
Naprzód 37 Krzyżkowice
0:1
Stal Kuźnia Raciborska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
4:1
Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS 07 Markowice
2:3
KS Pietraszyn
Naprzód Zawada
2:3
Wypoczynek Buków
LKS Adamowice
2:3
LKS Owsiszcze
LKS Górki Śląskie
4:2
LKS Cyprzanów
Stal Kuźnia Raciborska
5:0
Górnik Pszów
LKS Ocice Racibórz
2:1
LKS Zabełków
Czarni II Gorzyce
8:2
LKS Zwonowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Owsiszcze
0:0
Wypoczynek Buków
LKS Zwonowice
1:12
LKS Ocice Racibórz
Górnik Pszów
1:2
LKS Gamów
LKS Górki Śląskie
3:6
Naprzód Zawada
LKS Cyprzanów
2:4
Stal Kuźnia Raciborska
KS Pietraszyn
2:2
LKS Adamowice
LKS Zabełków
3:0
LKS 07 Markowice
Naprzód 37 Krzyżkowice
4:1
Czarni II Gorzyce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
5:1
LKS Cyprzanów
LKS 07 Markowice
7:0
LKS Zwonowice
Naprzód Zawada
3:2
LKS Owsiszcze
LKS Adamowice
0:7
LKS Zabełków
Wypoczynek Buków
6:2
KS Pietraszyn
Stal Kuźnia Raciborska
3:0
LKS Górki Śląskie
LKS Ocice Racibórz
4:2
Naprzód 37 Krzyżkowice
Czarni II Gorzyce
4:0
Górnik Pszów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zwonowice
0:3
LKS Adamowice
Górnik Pszów
3:3
LKS Ocice Racibórz
LKS Górki Śląskie
1:6
LKS Gamów
LKS Cyprzanów
6:2
Czarni II Gorzyce
KS Pietraszyn
3:3
LKS Owsiszcze
LKS Zabełków
1:1
Wypoczynek Buków
Stal Kuźnia Raciborska
0:2
Naprzód Zawada
Naprzód 37 Krzyżkowice
3:2
LKS 07 Markowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
6:2
Stal Kuźnia Raciborska
LKS 07 Markowice
7:1
Górnik Pszów
LKS Owsiszcze
0:1
LKS Zabełków
Naprzód Zawada
8:3
KS Pietraszyn
LKS Adamowice
4:5
Naprzód 37 Krzyżkowice
Wypoczynek Buków
3:0
LKS Zwonowice
LKS Ocice Racibórz
4:0
LKS Cyprzanów
Czarni II Gorzyce
0:3
LKS Górki Śląskie
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
2:9
Naprzód Zawada
LKS Zwonowice
1:5
LKS Owsiszcze
Górnik Pszów
2:4
LKS Adamowice
LKS Górki Śląskie
3:2
LKS Ocice Racibórz
LKS Cyprzanów
0:2
LKS 07 Markowice
LKS Zabełków
4:1
KS Pietraszyn
Stal Kuźnia Raciborska
2:2
Czarni II Gorzyce
Naprzód 37 Krzyżkowice
2:1
Wypoczynek Buków
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 07 Markowice
3:0
LKS Górki Śląskie
LKS Owsiszcze
2:1
Naprzód 37 Krzyżkowice
Naprzód Zawada
4:1
LKS Zabełków
LKS Adamowice
4:0
LKS Cyprzanów
Wypoczynek Buków
3:3
Górnik Pszów
KS Pietraszyn
8:1
LKS Zwonowice
LKS Ocice Racibórz
4:1
Stal Kuźnia Raciborska
Czarni II Gorzyce
4:5
LKS Gamów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości