Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
11:0
Piast Bieruń Nowy
GLKS Wilkowice
4:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Iskra Pszczyna
1:3
Rekord II Bielsko-Biała
GTS Bojszowy
0:4
Pasjonat Dankowice
OKS ZET Tychy
3:1
KS Bestwinka
LKS Wisła Wielka
1:2
LKS Studzienice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
5:1
Ogrodnik Cielmice
BKS Stal Bielsko-Biała
0:3
MKS Lędziny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
2:2
GLKS Wilkowice
Piast Bieruń Nowy
1:2
Rekord II Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
2:0
Iskra Pszczyna
LKS Łąka (k. Pszczyny)
2:2
LKS Wisła Wielka
OKS ZET Tychy
1:1
MKS Lędziny
BKS Stal Bielsko-Biała
3:5
GTS Bojszowy
LKS Studzienice
4:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Ogrodnik Cielmice
2:3
KS Bestwinka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
7:1
Piast Bieruń Nowy
LKS Studzienice
3:0
KS Bestwinka
Iskra Pszczyna
1:0
BKS Stal Bielsko-Biała
GTS Bojszowy
4:4
OKS ZET Tychy
LKS Wisła Wielka
0:1
Czarni Jaworze
MKS Lędziny
3:1
Ogrodnik Cielmice
Rekord II Bielsko-Biała
6:0
Pasjonat Dankowice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:2
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
5:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
BKS Stal Bielsko-Biała
0:1
Rekord II Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice
7:1
LKS Wisła Wielka
LKS Studzienice
0:6
MKS Lędziny
Ogrodnik Cielmice
0:0
GTS Bojszowy
Piast Bieruń Nowy
2:4
Pasjonat Dankowice
OKS ZET Tychy
5:0
Iskra Pszczyna
LKS Łąka (k. Pszczyny)
4:0
KS Bestwinka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
3:0
KS Bestwinka
LKS Łąka (k. Pszczyny)
2:2
MKS Lędziny
Iskra Pszczyna
1:0
Ogrodnik Cielmice
GTS Bojszowy
1:1
LKS Studzienice
Rekord II Bielsko-Biała
0:0
OKS ZET Tychy
LKS Wisła Wielka
3:0
Piast Bieruń Nowy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:2
GLKS Wilkowice
Pasjonat Dankowice
2:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
0:3
MKS Lędziny
LKS Studzienice
0:5
Iskra Pszczyna
Ogrodnik Cielmice
0:4
Rekord II Bielsko-Biała
Piast Bieruń Nowy
3:5
BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Łąka (k. Pszczyny)
3:1
GTS Bojszowy
OKS ZET Tychy
2:2
Pasjonat Dankowice
LKS Wisła Wielka
5:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
GLKS Wilkowice
10:0
KS Bestwinka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Wielka
2:2
KS Bestwinka
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
4:2
Piast Bieruń Nowy
BKS Stal Bielsko-Biała
1:3
OKS ZET Tychy
Pasjonat Dankowice
5:0
Ogrodnik Cielmice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:1
Iskra Pszczyna
GTS Bojszowy
1:4
Czarni Jaworze
MKS Lędziny
1:1
GLKS Wilkowice
Rekord II Bielsko-Biała
4:0
LKS Studzienice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:1
KS Bestwinka
Czarni Jaworze
7:3
Iskra Pszczyna
GLKS Wilkowice
6:0
GTS Bojszowy
LKS Studzienice
1:8
Pasjonat Dankowice
Ogrodnik Cielmice
2:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Piast Bieruń Nowy
0:4
OKS ZET Tychy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:3
Rekord II Bielsko-Biała
LKS Wisła Wielka
4:6
MKS Lędziny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
2:2
LKS Studzienice
KS Bestwinka
0:1
Piast Bieruń Nowy
Pasjonat Dankowice
1:3
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Iskra Pszczyna
1:2
GLKS Wilkowice
GTS Bojszowy
1:0
LKS Wisła Wielka
OKS ZET Tychy
3:0
Ogrodnik Cielmice
MKS Lędziny
4:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Rekord II Bielsko-Biała
2:1
Czarni Jaworze
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:1
BKS Stal Bielsko-Biała
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:1
GTS Bojszowy
Czarni Jaworze
4:1
Pasjonat Dankowice
GLKS Wilkowice
0:0
Rekord II Bielsko-Biała
KS Bestwinka
1:4
MKS Lędziny
LKS Studzienice
2:3
OKS ZET Tychy
Piast Bieruń Nowy
1:2
Ogrodnik Cielmice
LKS Wisła Wielka
3:1
Iskra Pszczyna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
2:3
Czarni Jaworze
Ogrodnik Cielmice
1:2
LKS Studzienice
Pasjonat Dankowice
0:2
GLKS Wilkowice
Iskra Pszczyna
2:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
GTS Bojszowy
2:2
KS Bestwinka
OKS ZET Tychy
3:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
MKS Lędziny
6:0
Piast Bieruń Nowy
Rekord II Bielsko-Biała
0:0
LKS Wisła Wielka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
1:1
OKS ZET Tychy
GLKS Wilkowice
6:1
BKS Stal Bielsko-Biała
KS Bestwinka
3:4
Iskra Pszczyna
Piast Bieruń Nowy
2:2
LKS Studzienice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:0
Ogrodnik Cielmice
LKS Wisła Wielka
3:2
Pasjonat Dankowice
MKS Lędziny
2:1
GTS Bojszowy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
0:5
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
2:3
LKS Wisła Wielka
LKS Studzienice
2:3
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Ogrodnik Cielmice
4:5
Czarni Jaworze
Pasjonat Dankowice
1:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Iskra Pszczyna
0:3
MKS Lędziny
GTS Bojszowy
3:0
Piast Bieruń Nowy
OKS ZET Tychy
1:4
GLKS Wilkowice
Rekord II Bielsko-Biała
2:0
KS Bestwinka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
1:0
LKS Studzienice
GLKS Wilkowice
6:2
Ogrodnik Cielmice
KS Bestwinka
2:1
Pasjonat Dankowice
Piast Bieruń Nowy
3:4
LKS Łąka (k. Pszczyny)
GTS Bojszowy
6:0
Iskra Pszczyna
LKS Wisła Wielka
2:2
OKS ZET Tychy
MKS Lędziny
4:0
Rekord II Bielsko-Biała
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS ZET Tychy
3:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
BKS Stal Bielsko-Biała
1:0
KS Bestwinka
LKS Studzienice
0:2
GLKS Wilkowice
Ogrodnik Cielmice
1:0
LKS Wisła Wielka
Pasjonat Dankowice
0:5
MKS Lędziny
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:5
Czarni Jaworze
Iskra Pszczyna
8:2
Piast Bieruń Nowy
Rekord II Bielsko-Biała
6:0
GTS Bojszowy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
3:1
LKS Wisła Wielka
Ogrodnik Cielmice
1:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Piast Bieruń Nowy
1:2
Czarni Jaworze
Pasjonat Dankowice
1:0
GTS Bojszowy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:1
GLKS Wilkowice
MKS Lędziny
5:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Rekord II Bielsko-Biała
4:1
Iskra Pszczyna
KS Bestwinka
0:4
OKS ZET Tychy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
1:0
Czarni Jaworze
KS Bestwinka
1:0
Ogrodnik Cielmice
Iskra Pszczyna
1:0
Pasjonat Dankowice
GTS Bojszowy
2:1
BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Wisła Wielka
1:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
MKS Lędziny
2:1
OKS ZET Tychy
Rekord II Bielsko-Biała
5:1
Piast Bieruń Nowy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:1
LKS Studzienice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
3:1
Iskra Pszczyna
Czarni Jaworze
1:3
LKS Wisła Wielka
KS Bestwinka
1:1
LKS Studzienice
Piast Bieruń Nowy
0:3
GLKS Wilkowice
Pasjonat Dankowice
1:1
Rekord II Bielsko-Biała
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
OKS ZET Tychy
4:1
GTS Bojszowy
Ogrodnik Cielmice
3:4
MKS Lędziny
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
0:4
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Pasjonat Dankowice
3:0
Piast Bieruń Nowy
Iskra Pszczyna
2:1
OKS ZET Tychy
GTS Bojszowy
0:1
Ogrodnik Cielmice
LKS Wisła Wielka
2:3
GLKS Wilkowice
MKS Lędziny
5:1
LKS Studzienice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:2
Czarni Jaworze
Rekord II Bielsko-Biała
9:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
0:0
Pasjonat Dankowice
GLKS Wilkowice
6:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
KS Bestwinka
0:6
Czarni Jaworze
LKS Studzienice
0:1
GTS Bojszowy
Ogrodnik Cielmice
2:4
Iskra Pszczyna
Piast Bieruń Nowy
3:1
LKS Wisła Wielka
OKS ZET Tychy
2:5
Rekord II Bielsko-Biała
MKS Lędziny
6:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
3:2
Piast Bieruń Nowy
KS Bestwinka
0:2
GLKS Wilkowice
Pasjonat Dankowice
3:1
OKS ZET Tychy
Iskra Pszczyna
8:0
LKS Studzienice
MKS Lędziny
1:0
Czarni Jaworze
Rekord II Bielsko-Biała
10:3
Ogrodnik Cielmice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:5
LKS Wisła Wielka
GTS Bojszowy
1:3
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
2:1
GTS Bojszowy
GLKS Wilkowice
1:0
MKS Lędziny
KS Bestwinka
1:3
LKS Wisła Wielka
LKS Studzienice
1:3
Rekord II Bielsko-Biała
Ogrodnik Cielmice
0:6
Pasjonat Dankowice
Piast Bieruń Nowy
1:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Iskra Pszczyna
0:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
OKS ZET Tychy
0:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
0:1
Ogrodnik Cielmice
KS Bestwinka
0:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Pasjonat Dankowice
2:2
LKS Studzienice
Iskra Pszczyna
0:2
Czarni Jaworze
GTS Bojszowy
1:4
GLKS Wilkowice
OKS ZET Tychy
6:0
Piast Bieruń Nowy
MKS Lędziny
6:0
LKS Wisła Wielka
Rekord II Bielsko-Biała
4:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
1:4
Rekord II Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice
1:0
Iskra Pszczyna
LKS Studzienice
1:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Ogrodnik Cielmice
1:4
OKS ZET Tychy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:1
Pasjonat Dankowice
LKS Wisła Wielka
2:0
GTS Bojszowy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:4
MKS Lędziny
Piast Bieruń Nowy
5:3
KS Bestwinka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Ogrodnik Cielmice
1:3
Piast Bieruń Nowy
Pasjonat Dankowice
5:2
Czarni Jaworze
Iskra Pszczyna
4:2
LKS Wisła Wielka
OKS ZET Tychy
3:2
LKS Studzienice
MKS Lędziny
8:0
KS Bestwinka
Rekord II Bielsko-Biała
1:0
GLKS Wilkowice
GTS Bojszowy
0:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
0:1
BKS Stal Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice
3:1
Pasjonat Dankowice
LKS Studzienice
2:3
Ogrodnik Cielmice
Piast Bieruń Nowy
0:6
MKS Lędziny
LKS Łąka (k. Pszczyny)
1:3
OKS ZET Tychy
LKS Wisła Wielka
1:4
Rekord II Bielsko-Biała
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:3
Iskra Pszczyna
KS Bestwinka
2:5
GTS Bojszowy
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
2:4
GLKS Wilkowice
LKS Studzienice
2:0
Piast Bieruń Nowy
Ogrodnik Cielmice
7:2
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Pasjonat Dankowice
1:2
LKS Wisła Wielka
Iskra Pszczyna
2:3
KS Bestwinka
GTS Bojszowy
1:3
MKS Lędziny
OKS ZET Tychy
2:0
Czarni Jaworze
Rekord II Bielsko-Biała
5:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
8:1
Ogrodnik Cielmice
GLKS Wilkowice
3:4
OKS ZET Tychy
KS Bestwinka
0:2
Rekord II Bielsko-Biała
Piast Bieruń Nowy
1:2
GTS Bojszowy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
2:3
LKS Studzienice
LKS Wisła Wielka
4:5
BKS Stal Bielsko-Biała
MKS Lędziny
3:2
Iskra Pszczyna
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
7:2
Pasjonat Dankowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
1:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Studzienice
0:4
Czarni Jaworze
Ogrodnik Cielmice
0:3
GLKS Wilkowice
Pasjonat Dankowice
2:1
KS Bestwinka
LKS Łąka (k. Pszczyny)
2:4
Piast Bieruń Nowy
Iskra Pszczyna
1:3
GTS Bojszowy
OKS ZET Tychy
5:1
LKS Wisła Wielka
Rekord II Bielsko-Biała
1:1
MKS Lędziny
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:1
OKS ZET Tychy
Piast Bieruń Nowy
0:1
Iskra Pszczyna
KS Bestwinka
2:3
BKS Stal Bielsko-Biała
GTS Bojszowy
0:7
Rekord II Bielsko-Biała
LKS Wisła Wielka
3:3
Ogrodnik Cielmice
MKS Lędziny
1:0
Pasjonat Dankowice
Czarni Jaworze
3:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
GLKS Wilkowice
7:0
LKS Studzienice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości